Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lenne, ha az, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne, ha az, akivel régóta szemezel, így kezdeményez?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kolléga, másik épületben dolgozik így csak néha találkoztok, de akkor mindig megakad egymáson a szemetek. Nyilvánvaló, hogy tetszetek egymásnak, de eddig még soha nem beszélgettetek, maximum egymásra köszönés volt.


Ez a férfi egyszer csak odajön beszélgetni, és szinte rögtön, a második-harmadik mondatában már ezzel kezdi: "Gyönyörű vagy!"


Hogyan reagálnál rá? Jól esne, örülnél neki? Vagy túl rámenős, miért nem valami normálisabb beszélgetéssel kezdi? Nem is a külsőt kéne dicsérnie, inkább a belső értékeidre kellene figyelnie (ami bár ilyen hamar nem túl megállapítható)? Visszataszító, hogy lenyűgözöttség jelét mutatja ilyen hamar, mikor még alig ismeritek egymást?


Helyes cselekedet ez a bók, vagy sem? (amit az illető komolyan is gondol)



2021. júl. 13. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Szarkasztikus lenne részemről
2021. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem egy random valaki aki leszólít, hanem olyasvalaki, aki már egy ideje tetszik és arra vársz, hogy mikor lép már feléd végre.
2021. júl. 13. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanám rámenősnek, szerintem rendben van
2021. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lépés.

Ettől nem épül a kapcsolat, nem következik belőle interakció.

2021. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, a beszélgetés tovább folytatódik olyanokkal, hogy ki mivel foglalkozik itt a cégen belül, stb...
2021. júl. 13. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de én erre nem tudnék mit mondani, ez csak egy közlés, nem kezdés.
2021. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem dicserek kinezetet az ismerkedes elejen.


A szep nok tudjak, hogy szepek, es rengetegen mondjak is nekik, ezert ezzel elerem, hogy ha en is tetszem neki (ez fontos, nyilvan ha nem, akkor le sem fog szarni), akkor beindul nala egy egeszseges "megfelelesi kenyszer", elkezd azon gondolkodni vajon o tetszik-e nekem, azaz elkezd " teperni" a figyelemert. Ha ezt eszreveszem, akkor ovatosan par bok mehet, de nem razuditani, oszd be :) Dolgozzon meg erte! Jobban fog ertekelni es tisztelni teged, hiszen te mas vagy, mint a tobbi probalkozo, nem rogton nyalcsorgatva nyomod a bullshitet.

2021. júl. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nőként úgy gondolom, többre mész egy kis humorral meg mélyebb beszélgetéssel egy kávé mellett, vagy ahol a helyzet hozza. Szóval nem ilyen felszínes sablonokra gondolok, hogy ejj, de szép vagy... Azt hallja az ember olyanoktól is sajna, akiknek nem komolyak a szándékai. Például én nagyon bizalmatlan vagyok az ilyen hirtelen bókok hallatán. Nyilván ha egy ideje beszélgettek, flörtölgettek,akkor besüthetsz valami olyasmit, hogy csinos vagy ma. Vagy hogy igyunk meg valamit kettesben. Ez rögtön másképpen hangzik!...
2021. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!