Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön a csajoknak hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a csajoknak hogyha a pasi kezdeményez és direkt kinyilvánítja a pasi, hogy tetszik neki a csaj?

Figyelt kérdés

Peldaul ha egy bizonyos pasival szemezik egy csaj es a pasi meg odamegy hozza es mondja hogy tetszik neki es szeretne jobban megismerni, vagy valami ilyesmi?


Csajok ti hogyan reagalnatok ilyen esetben?



2015. nov. 1. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell odamondani, hogy szeretnéd megismerni. Odamész, mosolyogsz, (ha úgy adja, bemutatkozol) és megkérdezed, hogy mit iszik? Azt ennyi. Ha bejössz neki, elfogadja a meghívást. De szólok, vannak olyan nők, akik elfogadják a potyapiát, aztán koccoltatnak.
2015. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"szeretne jobban megismerni" - ezt nem mondani kell, hanem csinálni.
2015. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint csak azon alapszik, hogy bejössz-e a csajnak.
2015. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Bejön nekik.
2015. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bejön
2015. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jobb módszer, mintha elkezdenél velem barátkozni, aztán várnád a csodát :D


Én szeretni szoktam ezt, bár nem feltétlenül a szavakba öntött verziót. Azt jobban értékelem, ha a viselkedésén látszik, mit szeretne, de nem mondja ki, azzal megvárja az én reakcióm. Ha nyitott vagyok, tudni fogja, ha nem, azt is. De nincs direkt visszautasítás, minden non-verbálisan történik.


De igen, a reakció az egyértelműen attól függ, hogy tetszel-e vagy sem. Azért, az határozottan plusz pont, hogy felvállalod az érdeklődésed.

2015. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kevés olyan szituációt tudok mondani amikor ez jól venné ki magát. Nekem ez kicsit erőszakos főleg ha nem jön be az illető. :D Inkább egy "nagyon megfogtál a külsőddel, szívesen megismernélek, volna kedved beülni valahova?" jobb választás.
2015. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a "szeretnélek megismerni" szerintem is kicsit erőltetett. Szerencsésebb szerintem egy ártatlan bókkal indítani, és meghívni valamire. Ha nem kölcsönös, legalább megvan az esély egy kibúvóra: elutasítja a meghívást. Pl. odamész, megdicsérsz rajta valmit, ami tetszik neked "tetszik a stílusod" vagy csak simán "csinos vagy" és "meghívhatlak egy italra?". És mondjuk egy visszafogott mosollyal fűszerezve egészen erős kombó.
2018. márc. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!