Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mi a vélemény a szemöld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a vélemény a szemöldök piercingről?

Figyelt kérdés

Csajok nektek bejön a szemöldökpiercing ?

Szőke vagyok , oldalt levan vágva a hajam , felül meg zselézem , nemtudom , hogy jól állna -e , vagy hogy nektek mennyire jön be ?


2010. aug. 27. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ahogy leírtad szerintem neked nem állna jó

de te tudod

sok sikert!

2010. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mutass egy kepet es megmondom!
2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
kizart..sztem ne csinalj bohocot magadbol...
2010. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszik ha egy fiúnak van szemöldök piercingje de azt nem tom h neked h állna mert az arctól is függ

14/L

2010. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem egy fekete pc az tök jó lenne.

nekem mindegy holvan pc-je csak az orrába meg az ajkába ne legyen.

2010. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kkzz ***** válasza:

Undorító az összes piercing. Most komolyan mire jó? Szép? Nem, csak zavaró, és már ránézésre megállapítható hogy az IQ100 vonal alatti az illető.


Ha téged ez nem zavarna, hajrá, csinálj magadból hülyét.

2010. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

utolsónak.: az exem aki a legjobb haverom 7 pcje van és 4es fölötti az átlaga.Irtó jófej és tök normális,nem a pc határozza meg az IQ-t már bocs...:Z


am sztem tök jó,nekem tetszenek,és én is akarok egy év múlva...:D

2010. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szemöldökpc már csak a kanc*gányoknak van meg a klarinétozó meleg osztálytársamnak. de tetudod
2010. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

akkor ha nekem van orr pcm hülye vagyok?!

nane monddmár. lehet hogy neked ez a véleményed de finomabban is meglehetne fogalmazni.

2010. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia. Szerintem nyugodtan csináltasd meg, szeretem, ha szemöldökpc-je van egy pasinak. Nekem 4 éve van, és imádom.:D A pasiknak meg különösen jól áll (legalábbis eddig mindenkinek jól állt, akit láttam). Úgyhogy hajrá. :)

19/L

2010. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!