Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin érdemes csókolózni? ( Tudom, hogy erre nincsennek szabályok, amikor úgy érzem, de a véleményetek érdekelne! ) Illetve az mire utalhat, ha a srác már az első randin szeretett volna csókolózni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mióta ismered a srácot?
2021. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon bejön, első randi. Ha bizonytalan vagy, második. Ha a másodikon sem érzel késztetést, kuka.
2021. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En már az első "igazi" randin szájon csókoltam búcsúzásképpen. De az még messze volt az igazi csóktól.
2021. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok, tegnap volt az első randim a sráccal.

Nagyon bejött a srác, Ő meg is akart csókolni, és én is akartam, de nagyon izgultam, úgyhogy nem engedtem....

2021. júl. 14. 12:24
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nálam mindig a 2. alkalommal történt, nekem még az első randin korai lenne.

N.

2021. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "igazi" randim soha nem volt, mindig úgy alakult, hogy előtte már ismertük egymás, ezért az első alkalommal nem csak csók volt, hanem szex is. Mindből komoly kapcsolat lett.
2021. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire fejlett a két egyén, mennyire rezonálnak együtt, meg ilyenek.
2021. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem egy hülye ötlet, ha az első randin nem történik meg - sok férfi van, aki szabadosnak meg egyéjszakásnak, könnyű prédának tartja a nőt, ha gyorsan cselekszik / odaadja magát (nyilván ez alól kivétel, ha régebb óta ismeritek egymást, és már annyira forr a levegő, hogy egyértelmű, hogy randi után lesz folytatás is). Ha meg egy randit nem képes kivárni a csókra és emiatt szakít / hisztizik, sokat nem veszítesz vele. 2. randin már sztem mehet, vag legalábbis én engedném.
2022. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok!


Már azt sem tudom kivel rabdiztam tavaly júliusban🙈🤣

Ciki mi?!

2022. jún. 24. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor te elég gyorsan váltogatod a pasijaidat.Büszke lehetsz magadra.
2022. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!