Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy fiú és egy lány között...

Egy fiú és egy lány között hány találkozó után "kell" valaminek kialakulnia?

Figyelt kérdés
Tudom, ez mindenkinél más. Egy fiúval holnap lesz a 6. találkozóm és mellette minden nap itogatunk is egymással.

2021. jún. 6. 17:55
 1/9 anonim válasza:
Ha nulla érzelmekkel elmentél egy 6. talira, egy hős vagy.
2021. jún. 6. 17:57
 2/9 anonim válasza:
Nincs ilyen.
2021. jún. 6. 18:11
 3/9 anonim válasza:
Ha abszolút ismeretlenként találkoztok, belekerülhet 4-5 hónapba is. Mit lehet tudni, elképzelhető hogy egy látszólag jelentéktelen dolog fogja majd meg a másikat.
2021. jún. 6. 18:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem 0 érzelemmel mentem el. Ha nem lennének iránta érzéseim, nem tettem volna fel a kérdést.
2021. jún. 6. 18:33
 5/9 anonim válasza:
Ezt te érzed. Ahogy neked jól esik.
2021. jún. 6. 19:13
 6/9 anonim válasza:

Mi az hogy holnap lesz a 6. talalkozo?


Osztalykirandulas ahol mindenki ott van?


Esetleg kozos tarsasagotok van es egyutt mentek buliba?


Csak sejtem, hogy ez a talalkozo csak kettotokrol szol.


En oszinten nem vagyok hive az elhamarkodott dolgoknak.


Sot minel tovabb huzzatok, es ugyanolyan szinten marad a vonzodas es erdeklodes, akkor ez azt fogja jelenteni, hogy ti nagyon ritkak vagytok es egy nagyon jo kapcsolat lehet ebbol, mert eddig kitartottatok.


Szoval szerintem teljesen oke. Egy nagyon jo kapcsolatnak meg kell ernie, mar az elejetol kezdve. Ismerjetek meg egymast rendesen, szorakozzatok egyutt, aztan szep lassan lehet nyitni ujjabb dolgok fele.


De persze feltetelezem, hogy ez a 6 tali ez nem ugy volt/lesz, hogy hetfo-kedd-szerda-csutortok-pentek-szombat, hanem mondjuk hetente esetleg 2 szer, meg neten nagyon gyakran tartjatok a kapcsolatot es porgosek a beszelgetesek meg egyikotoknel sincs az az erzes hogy "vajon o nem erez irantam annyit mint en?"


Sok fiatal ott hibazik, hogy mar az elso-masodik talalkozon szex meg szopika van, ahol mar egy kis erzelem is kialakul valamelyikben, aztan osszejonnek es a csaj csak bamulni tud, hogy miert nem erez annyit a pasi iranta mint o iranta.

2021. jún. 6. 19:22
 7/9 anonim válasza:

Azért ha 5-6 alkalom már volt, biztos van valami vonzalom vagy szimpátia. Amiatt aggódsz hogy a másik hogyan érez?

Nincs kötelező menetrend. Ha úgy érzed, kezdeményezz, (nem tudom hány évesek lehettek) fogd meg a kezét vagy közelíts hozzá. Fogod látni a reakciót rajta. Ha pedig őszintén, lazán tudtok beszélgetni akkor mondd el neki hogy te érzel vonzalmat/kedveled és kíváncsi vagy hogy ő hogyan érez.

Az is lehet hogy jól kijöttök emberileg de nincs erősebb vonzalom, csak barátság. Ettől sem kell megijedni, nem passzol össze mindeki mindenkivel.

2021. jún. 6. 19:24
 8/9 anonim válasza:

Már lassan 2 éves boldog párkapcsolatban vagyok, de amikor Tindereztem mindig első randin minimum megcsókoltam a lányt.


Ez kb 25 lányból 5x nem jött be, közötte jelenlegi barátnőmnél sem, aki azt mondta, hogy "Látom mi akarsz csinálni, de ezt az első randin még ne, majd a másodikon."


Ami így is történt.


Az szerintem már baj, ha 6. randin sem történtik semmi. Én egy picit rámenős és gyors voltam szóval az első randis közelesédt nem feltétlenűl ajánlom mindenkinek, de a 3. randinál már mindenképpen kéne valaminek történnie. Ha nem is csók, legalább kézfogás.

2021. jún. 7. 01:09
 9/9 anonim válasza:
Nekem ma volt a 2. Talim egy fiúval és még mindig úgy érzem hogy picit túl általános dolgokról beszélgetünk a talin meg félő hogy kifogyunk
2021. jún. 7. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!