Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak , ti szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak , ti szívesebben randiztok egy címlap lánnyal vagy egy átlagos lánnyal ?

Figyelt kérdés
Nekem úgy jön le , hogy túl nagyok lettek az elvárások. Mint férfi mint nő személyében és mintha nehezebb egy normális párt találni
2021. júl. 23. 06:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden férfi címlap lánnyal randizik. Még a 130 kilós Pista is Üszögfapusztáról. Esetleg vágynak rá, arra recskáznak, de nem. Nem fognak címlaplánnyal randizni.
2021. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik szimpatikusabb. Ki a fene választ hülye címkék alapján? Elmész egy balf***sszal, csak mert megjelent róla valami újságcikk?
2021. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Csak ki ne akarjatok. Egyenként én egy átlagos lány vagyok. De sokszor elnézem , hogy még egy átlagos pasi is inkább lenne egy címlap lánnyal.

Erre értem , hogy egyre nehezebben tudsz megfelelni nőként is egy férfinak. Gondolom így van ez a férfiakkal is.

2021. júl. 23. 07:09
 4/18 A kérdező kommentje:

* akadjatok. * egyébként

El gépeltem. Csak már nem tudok változtatni

2021. júl. 23. 07:10
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

szerinted megis hany magyar ferfinak van eselye ‘cimlaplannyal’ randizni?!

egyebekent pedig ‘MIND ferfi, MIND no szemelyeben’ helyesen a mondat, nem mint..🤦🏻‍♀️ a tobbirol ne is beszeljunk.

2021. júl. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Amelyik épp jobb beszélgetőpartner, nyitottabb ràm, azzal mennék el.
2021. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem azt kérdezte, hogy kinek mire van esélye, vagy kinek ki jut jobb híjàn, hanem, hogy kivel randizna?
2021. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de az emberek többsége próbál a lehetőségeihez mérten jól kinéző párt találni. Lehet pont te akarsz címlappasikat és sírsz, hogy nem vagy nekik elég jó. De amúgy alapvetően csúnya lányokat is lehet látni párral, szóval megdőlt az elméleted.
2021. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet valaki a címlapon, ha egyáltalán nem találom vonzónak miért akarnék tőle bármit is?


Esetleg kérdéseddel arra gondoltál, hogy egy férfi szívesebben találkozik gyönyörű nővel, mint csúnyával? Arra szerintem elég egyértelmű a válasz! Milyen férfival randizol szívesebben, akihez vonzódsz, vagy aki taszít?

2021. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze. Minden vàgyam az , hogy címlap pasival járjak. Ugyan már. Nekem jobban bejönnek az átlagos férfiak. Csakhogy már egyesek nagyon túl magasra teszik a mércét , hiába , hogy átlagosak
2021. júl. 23. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!