Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Egy sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Egy sportos, macsó, de kiszámíthatatlan életművész vagy átlagos külsejű, kicsit unalmas, de megbízható apuka típus mellett képzelitek el magatokat szívesebben?

Figyelt kérdés

Esetleg előbb kitombolod magad az egyikkel, aztán lehorgonyzol a másik mellett?


De a szíved mélyén melyik típus vonz jobban?


Kort is írjatok!



2019. jan. 29. 22:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
43%

Mivel én ezer fokon égő tipus vagyok,nálam az unalmas hamar lapátra ment,amugy is nem akartam soha pincsi kutyát otthonra unalmas langyos fost,mindig férfit akartam akivel együtt lángolunk. Szerencsére megtaláltam a másik felem.

40N

2019. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
40%

"átlagos külsejű, kicsit unalmas, de megbízható apuka típus" Nem átlagos külsejű, mert szerintem jól néz ki. Most kicsit tényleg unalmas a kapcsolatunk, többet kéne kirándulni, kimozdulni, de ez rajtam is múlik, mert eléggé magamnak való vagyok.

A másik típussal barátnőm járt, nemcsak életművész, hanem művész is volt. Megcsalta a férfi többször is. De a hűséges verzió sem illene hozzám.

35

2019. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
12%

"Esetleg előbb kitombolod magad az egyikkel, aztán lehorgonyzol a másik mellett?"


Sokan az elsőnek szülnek, majd keresnek egy 2. féle szponzor/gazdatestet.

2019. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

#3

Ez esetben inkább az apuka a gazdatest, nem? Ő fizeti kiflit meg a zoknit a gyereknek, a szerető meg reszelgeti a kedves mamát.

2019. jan. 29. 23:08
 5/43 A kérdező kommentje:

#3

Bocs, félreolvastam a szerepeket. 😂😂

Igen, ez így egy elég gyakori felállás sajnos.

2019. jan. 29. 23:09
 6/43 anonim ***** válasza:
81%
Mindig is a második típusú férfiak tetszettek, az ágyban is sokkal jobbak és nagyon sok közös témánk van.36N
2019. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Aha ez egy lepontozós kérdés ismét...nem értem mi a baj azzal, hogy nekem a második típus jön be?
2019. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
14%
Isten őrizzen az ilyen nőktől mint akik itt írtak.
2019. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
74%
49% Nyugi, nem fenyeget ilyen veszély téged.
2019. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

A párom nagyon macsó tud lenni az átlagos külsejével.Hol kiszámítható hol nem.Igazi életművész, bármilyen helyzetben feltalálja magát,mindenre van megoldása és tényleg mindent meg is old.Imadja a gyerekeinket,a családunkat ebben nagyon kiszámítható.En régen egy unalmas apuka típust képzeltem magam mellé.Neha sok is a porgesbol,de a hátra lévő röpke 60evre nem szeretnék váltani 😂

37N

2019. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!