Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 eves vagyok, szetetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 eves vagyok, szetetnek most mar dívásabb lenni, amolyan igazi nő, végzet asszonya,de úgy érzem a külsőm akadályoz ebben,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Belsore minden adott, megvan az eleterzesem, viselkedesem, de nevetsegesse teszi hogy nincs kiallasom, mert 160 cm vagyok, az arcom cuki, kerek, pufi es kislanyos, foleg ha mosolygok. Tarsasagban is nehez kitunni a magasabb nok mellett, masok valla fole kell nyujtozkodnom, nem vesznek komolyan.

2021. júl. 28. 11:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán értem, van akinek ez az igazi nő, amilyen te vagy, ne akarj olyan lenni, amilyen nem is vagy, légy inkább önmagad, mert boldogabb leszel, mint hogy olyat kergetsz ami előbb utóbb kiégéshez vezet.
2021. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem tudsz a dívaság lênyegéről, nem a magasságtól függ. Szerintem nem kell ezt mindenkinek erőltetni, maradj cuki, az is szerethető.
2021. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Fogyj le, ne hordj 2mm-es lila leszbikus frizurát, öltözz rendesen, tisztálkodj, ne vakold be magad 3 méter vastagon bohócfestékkel.


Egyébként a 160 centi nők között teljesen átlagos, erre max. ráfogod az egyéb problémákat, amiket nem akarsz tudomásul venni.

2021. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm alacsonyabb, mint te és nincsenek ilyen problémái. A hármas válaszoló meg is mondta, mi a titok.
2021. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nincs meg a külsőd, de szerintem nincs meg a "végzet asszonyás" viselkedésed sem. különben komolyan vennének, észrevennének.
2021. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte arra születni kell. Nekem a külsőm meg lenne hozzá, a természetem viszont katasztrófa. Leeszem magam, elesek, felgyújtok mindent stb.
2021. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy születtél, hogy olyan vagy, akkor szerintem hiába kapálózol. Inkább saját magad próbálj lenni, ne valaki más.
2021. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Arra születni kell.
2021. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Te 40 vagy, nem 20, egyáltalán nő? Soha nem voltál és leszel díva, és ennek semmi köze a külsődhöz.
2021. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Jól van Marcsika inkább főzzön valamit, vagy vegye elő a vibrijét! Végzet asszonya, azt mondja 😅😅😅😅😅😅
2021. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!