Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem egy csodálatos marokkói lányba, mennyire lehet belőle tartós és komoly kapcsolat a távolsági és kulturális tényezőkkel?Néztem a kérdéseket, de nem találtam hasonlót, hol kérdezősködhetek még, vannak itt ilyen párok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Kamuprofil, tesó
2021. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Max mig megnem kapja az állampolgárságot.
2021. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Felejtsd el! Hamarosan jönnek majd az olyan kérései, hogy küldj neki pénzt.

Tele van az internet az olyan írásokkal amiben így próbálnak csalók pénzt szerezni.

2021. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem csaló! Webkamerázunk is.

Legszívesebben verseket írnék róla, ha értenék hozzá. Vagy ha lenne hadseregem, akkor minden meghódított tartományt róla neveznék el. Ilyen lehetett Aphrodité, amikor kiemelkedett a kagylóhéjon a pocsolyából. 🥰

2021. jan. 23. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben vallásos, semennyire. A muszlim nők nem házasodhatnak nem muszlim férfivel. Olyan meg, hogy "komoly kapcsolat", náluk nincs ebben a formában. Azt tekintik komolynak, ha házasságot akarnak kötni.
2021. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És, ha áttérnék?
2021. jan. 23. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy megéri egy olyan nő miatt, akivel még a büdös életben nem találkoztál, de hajrá... 😅
2021. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg pár részt a három hónap jegyesség című műsorból,abban ugyenez

van..Sajnos nagyon nehéz,és mindig akadályba fogtok ütközni,még

akkor is ha őszinte a szerelem.

Felejtsd el,még ha fáj is,később csak rosszabb lesz,hidd el.

2021. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!