Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ismerkedésnél melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkedésnél melyiket nézitek jobban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Külsőt
Belsőt
Mindkettő fontos
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Én még mindig abban hiszek , hogy ne a nőket kèrdezd saját magukról ilyen tèmàban:

Ismerkedés első fàzisàban a belsőt , kiszűri hogy nem vagy e selejt , vagy ultragàz hasznàlhatatlan, ilyesmi

Személyesen talàlkoztok: ha nem alakul ki a sok beszelgetèstől belső kötődès, akkor a külsőd felülìrhatja a pozitív belső tulajdonsàgaid: nem vagy az esete , nincs meg a szikra


Ffi

2021. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Pont úgy működik ez,mint a férfiaknál. Most viszont nőkkel fogok példálózni,mert ez volt a kérdés. Mindkettő egyaránt fontos. Ha külsőre egyáltalán nem tetszik valaki,sőt,visszataszító,akkor nyilván nem fog benne a másik egy partnerjelöltként gondolni. Lényegtelen,hogy milyen belső tulajdonságai vannak.

Nyilván az is kevés,ha valaki csak külsőre tetszik,abból sem lesz kapcsolat.

Olyan létezhet,hogy kevésbé tetsző ember külsejét kompenzálja egy kiváló személyiség,de ugye ott is azért alapfeltétel,hogy valamennyire tetszen.

2021. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanazt írtuk le

Te 100% én 22%

Gondolom mert beírtam, hogy a nő nem biztos tudja ,mit / kit akar, és egy varàzsütèsre megsemmisít vagy èpit


Bocs lányok , egy szexista bunkó vagyok, aki veletek randizik 😁😁

2021. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 Nem egészen ugyanazt írtuk le,de gondoltam,hogy majd ezt hozod elő.


A hozzászólásoddal kicsit azt sugalltad,mintha a nőknek elsődlegesen a belső lenne fontos,utóbb pedig a külső. Holott a valóságban a nők is,csak úgy mint a férfiak, soha nem fognak olyannal pàrkapcsolati célból ismerkedni,aki nem tetszik nekik. Érted. Tehát nem is jut el odáig a delikvens,hogy ki akarják szűrni belső tulajdonságokra.

2021. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Jaa értelek ,

belső a legfontosabb???

Dehogy is

Csak netes tàrskeriből indultam ki.

2021. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Azt leírhattad volna,de ez mondjuk egyértelmű,hogy azzal élőben be lehet fürödni. Persze ott sem áll szóba senki olyannal,aki legalább kèpen nem tetszik neki.
2021. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleve ott kezdodik, hogy a kulsoben kodolva vannak belso tulajdonsagok. A kulso raadasul osszetett, a mozdulatok, hangsulyok, arckifejezesek, nezesek, minden egyutt adja azt, ami az erzekszervekkel felfoghato, es ezen keresztul szeretek bele.
2021. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!