Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek bele? Van nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy pasi aki tetszik nekem és nagyon vonzódok hozzá. Eddig azt hittem hogy nincsen nála esélyem de az utóbbi napokban elég egyértelmű jeleket ad talán túlságosan is azokat. Nagyon néz engem és tudja hogy nekem bejönnek a hosszúhajú pasik (ő is az) és egy pár centit vágatott a hajából és szóvá tettem és megkérdezte hogy nekem hogy jönne be a haja? Meg azt is mondta hogy növeszti. Van egy közös barátunk és ők ketten beszélgettek és megkérdeztem a barátomtól hogy miért mutatott rám és azt mondta hogy ez a srác azt mondta neki hogy engem megszopatna meg meghúzna de a végét elharapta meg nagyon mosolygott.

2021. júl. 23. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tini probléma!

Nem kéne elhívnod valahova?

De ezt 16 évesen már tudnod kéne.

2021. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Micsoda szerelem kezdete 😂😂😂

2021. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nem értem, hogy hogy lehet oda lenni valakiért, aki elvileg azt ecseteli rólam a haverjának hogy hú de megszopatna stb?! Tehát rohadtul nem tart egy jó kis szexen meg szopatáson kívül többre. Persze ez nem gond ha az ember csak szexet akar, de te itt nyilván többet akarsz tőle. Számomra érthetetlen hogy neked ez még imponál is hogy csak egy ürítésnél többre nem tart. Mert ha annyira érdekelnéd mint nőt akkor nyilván azt mondta volna, hogy milyen szép vagy kedves lánynak tűnsz, szívesen megismerne vagy bármi....

De valószínűleg könnyű préda lehetsz nagyon úgy tűnik így viszont teljesen érthető...

2021. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

‘megszopatna es meghuzna’


nahat, micsoda kifinomult ferfi.. nem tudom, mi a kerdes. megdugna es kesz, mast nem akarna, mert ha komolyan erdekelned, nem beszelne rolad ilyen stilusban.

ha neked dugasra jo, akkor hajra, egyeb esetben felejtos.

2021. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen,sajnos ezt én is így látom. Sajnos apám nagyon rosszul bánt velem és nem szeretett és ezt a szeretetet akarom megkapni valakitől, na de kitől. Meg abban reménykedek hogy ha én szeretem mellettem megváltozik én akarok lenni a megmentő csak hogy ez rohadtul nem lehetséges
2021. júl. 23. 09:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok könnyű préda vagyis akihez vonzódok azzal nyílván tudatom valamilyen szinten de nagyon ritka az hogy én akárkihez is vonzódnék.
2021. júl. 23. 09:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ótvar pasikkal nem összejönni szokás, hanem elhajtani őket a büdös p-chába.


Keress egy normális embert, ezt meg felejtsd el.

2021. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Van nála esélyem?" Nevetséges. Úgyis bele fogsz menni, bár elképzelni nem tudom mi vonz téged ebben az egészben.
2021. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

"...srác azt mondta neki hogy engem megszopatna meg meghúzna.."

Hat egy úriember.....


Nálam elvágta volna magat ezzel.


Aztán ne csodálkozz ha tényleg csak ennyi lesz a dologból.

2021. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy esélyem van arra, hogy pofán basznám az ilyet.
2021. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!