Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy még egy randim sem volt?

Figyelt kérdés

Eléggé bátortalan vagyok, eddig 1 lánynál lehetett esélyem de eltontottam. Sosem volt még barátnőm és randim sem. Csak kézen fogás és csók történt eddig és 24 vagyok.

Nagyon le vagyok maradva jól gondolom?

Sokan több éve együtt vannak, akár házasok is már ebben a korban én meg sehol nem tartok.


2021. aug. 6. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
teljesen normális, ha nem vagy elég alfahím
2021. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elöször definiálnod kellene, hogy mit értesz azon, hogy "normális" és hogyan lehet mérni. Ha a normális alatt az átlagost érted, akkor nem, nem normális, hogy 24 évesen nem volt még randid. Dehát ezt te is tudod, úgyhogy nem is igazán értem, hogy miért írtad ki a kérdésed.
2021. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A ferfiak magasabbra ertekelik magukat, mint a valosag. Aki atlagosnak definialja magat az valojaban atlag alatti.
2021. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
szar lehet 2021-ben is még próbálni megfelelni a nőknek
2021. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se voltam soha randizni, mégis voltam több nővel is.


Hogy az aggodalmadról beszéljünk, nem az a baj hogy kifutsz az időből, hanem hogy ha eddig nem sikerült akkor nagy eséllyel van valami baj ami magától nem fog elmúlni / megváltozni. A tapasztalatlanságod pedig egyre jobban kiütközik ahogy haladsz előre korban, és már magában egy elrettentő dolog lesz a nők számára, hisz valami oka csak van hogy nem sikerült eddig se.

2021. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Csak kézen fogás és csók történt eddig"


Te előrébb vagy, mint én. Én 3 randin voltam eddig és nem volt még kézfogás se.

2021. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!