Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontosak a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontosak a belső értékek? Olyannyira is, hogy a külső iránti igényeket elnyomhatják?

Figyelt kérdés
Egy nő ismerősömmel ismerkedtem 1 évig és elmentünk randira, de valahogy nem tetszett külsőleg, a lelke pedig nagyon-nagyon tetszett, ahogy hozzá állt az élethez, szinte mondhatni, mintha tükörbe néztem volna. Azonban külsőre inkább taszítónak találtam, mint vonzónak. Ti tapasztaltatok ilyet? Ilyen esetben megéri erőltetni a dolgot? Olyan érzésem van hogy már nem fogok találkozni ilyen belső adottságú emberrel. 29F

2021. aug. 9. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha taszít külsőre, akkor sztem felesleges erőltetni a dolgot. Ebből lehet egy jó barátság, ha belsőre annyira remek, de ha már kvázi undorodsz tőle, az nem jó jel. Ha csak simán nem mozdított meg benned semmit, de nem taszít konkrétan... az sem 100% siker, de ott már nagyobb az esély arra, hogy bele tudsz szeretni.
2021. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Az eletmódotok kapásbol nem egyezhet ha kulsore mégcsak meg sem kozelit.

Ergo vmit benéztel azzal hogy hasonlok lennétek belul.

2021. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen, de ahhoz nem a taszításból kellene indulni, hanem onnan minimum, hogy semleges. Mi a fenét csináltatok egy évig, ha utána kerültetek először szembe azzal, hogy randi, és nem tetszik?
2021. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor (is) jöhet a szàllóige:

"Legyünk inkább csak baràtok"

2021. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így, hogy azt hittem, a partnerem belső értékei felülírhatják a külső tulajdonságait. Nem működött a kapcsolat. Hihetetlen kóros tud lenni, megöli a pszichét, mikor az ember magára erőltet szexuálisan is egy olyan embert, akit nem lát szépnek... De nemcsak emiatt, hanem több hónap után még az is kiderült, hogy egy patkány az illető... Most olyan párom van, aki nem is tudom, belsőre/külsőre vonz-e jobban, annyira szexi mindenhogy és odáig vagyok érte teljesen.
2021. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj úgy bele egy kapcsolatba, hogy nem tartod vonzónak a másikat. Ez a belső felülírja a külsőt abban az esetben működik, ha 1. nem tartod taszítónak a másikat, márpedig te annak tartod, 2. ha olyan beállítottságú vagy, hogy eleve a másik személyisége, a beszélgetések, stb. az, ami beindítja a szexuális vonzalmat.
2021. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolat hosszútávon esélytelen. Nem fog működni. Aki külsőre nem vonz, de kedveled mint embert, abból lehet akár életre szóló barátság is, de ennél mem több. Feleslegesen bántod meg, ha reményt ébresztesz benne. Ha esetleg ő vonzódik is hozzád. Ha nem akkor lehettek szuper jó barátok és kész.
2021. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom a többieket. Hosszútávon az olyan kapcsolat, ahol a másik külseje nem jön be, sőt, egyenesen taszít, halálra van ítélve.
2021. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
És mi van ha a kémia viszont működik?
2021. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es Nem működik! Erről szól a szexuális vonzalom, ha taszítónak tartod, akkor nincs.
2021. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!