Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy vonzó pasi minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vonzó pasi minden nő számára vonzó igaz?

Figyelt kérdés

És ennek tudatában is van és nem fog azon agyalni, hogy ő most vonzó vagy sem, mert a nők többsége ugyanúgy reagál rá.


Tehát nem lesz olyan, hogy néhány nő kedves, néhány nő közönyös, néhány nő rosszindulatú. Mindenki inkább flörtölősen fog vele beszélni ugye?


2021. aug. 10. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi csak a mágneses meg elektromos töltéseknél működik. Egy ember nem tud univerzálisan mindenkit vonzani vagy taszítani.
2021. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

A nők nagyon válogatósak, mindegyik mást szeret.

EZEN KÍVÜL náluk működik a kémia: kiszagolják a férfi immunrendszerét, ami teljesen független minden mástól - és, ha hasonló az övékéhez, abból nem lesz szerelem!

2021. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
92%
Ez baromság. Én Ryan Goslingnak nem mondanék igent, de a fiatal Steve Buscheminek akármikor. (Nem a pénz miatt, csak a külsőt nézzük.) Ez hogy illik az elméletedbe?
2021. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
23%

Ha egy novel van egy pasi mindig vonzobb. Tokmindegy hogy néz ki.


Menj be egyedul válahova pl egy pultoshoz es menj be EGY csajjal is. Az utobbi esetben direkt flortolni is fog ha tetszel ha nem.

2021. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
0%

Ja: minden baromság, amit nem ismersz.

BRAVÓ!

Lehet, hogy igent mondanál, de a "nem működik a kémia" érzés utána jönne.

AKKOR, ha tényleg ilyen a helyzet. Ha nem ilyen, akkor bejöhetne neked.

2021. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2021. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%

attol meg, hogy egy pasi jol nez ki, nem fogok vele ‘flortolosen’ beszelni. nyilvan a jol kinezo emberek NEMTOL FUGGETLENUL ezt altalaban azert tudjak is magukrol, de ettol meg nem fog az osszes ellenkezo nem hasraesni es atmenni nyaladzo idiotaba toluk. sot, egy helyey pasi lehet kifejezetten ellenszenves is.


mi volt a kerdes ertelme?

2021. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen minden nőnek más tetszik. A hírességek közül is. Leo nagyon sok nőnek bejön, engem taszít a kerek feje meg a macskaszeme. Brad is rengeteg nő álma, de engem totál hidegen hagynak a szőke pasik, ráadásul szerintem csúnya, csontos arca van. Nekem egy fiatal Antonio Banderas jön be, és a vicces az, hogy a magassága is, mert pl nekem 180 cm fölötti pasi sem kéne. Minden nő ízlése más. Attól, hogy megnézek egy szépen kidolgozott testet egy szabályos arccal, arra max ezt mondom: nem rossz. De egy árva, szexszel kapcsolatos gondolatot sem fogok rápazarolni.
2021. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:

8


Mhm. És szerinted Danny Devito összességében ugyanannyi nőnek lehet az esete mint Brad vagy Leo?

2021. aug. 10. 10:11
 10/77 anonim ***** válasza:
100%

Most fejtegettem vmelyik barátnőmnek, hogy van egy roppant furcsa dolog: a szép emberek mintha mindent megkapnának (nyilván ezért szépek). Unokatesóm egyik fiának rengeteg, dús, hullámos barna haja, gyönyörű, kifejező, okos barna szeme, tökéletes arcbőre, szabályos vonásai, gyönyörű ajkai és fogai, széles állkapcsa van (mondjuk a legutolsó engem nem vonz annyira). A feleségének természetes szőke haja, kék szeme, hibátlan arcbőre, ragyogó, szabályos fogsora, nőies, finom vonásai vannak. Hát ez így jött össze. És még véletlenül sem pattanásos (legalább :) ) egyikük sem. Vagy mondjuk nem girbegurba a fogsoruk.


A vonzó teljesen más. Nekem múltkor a nálam kábé 20 cm-vel alacsonyabb fiatal taxisofőr tetszett nagyon. Ha rám mosolyog és elhív randira, vidáman futottam volna vele. :) Lehet, hogy jó volt a szaga.


Egyébként én Keanu Reeves rajongó vagyok. Pedig objektíven nézve aránytalanul hosszúkás az arca. (Az enyém is.)

2021. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!