Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, van olyan dolog amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van olyan dolog amit akkor tesztek, amikor egy pasi bejön nektek? Vagyis mi ez az egyetlen dolog amit biztosan minden nő csinál ha egy számára nagyon szimpatikus férfi társaságában van?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én erotikusan harapdálom az alsó ajkam és elég zavarban vagyok! 🙈
2020. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én leszopom.
2020. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen egyetlen dolog, amit minden nő csinál
2020. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ és biztosan nincs olyan, amit minden nő csinál. Nincs egyetlen és egyértelmű jel, ha erre gondolsz. Én személyszerint több figyelmet szentelek a szimpatikus pasira, ha mondjuk társaságban vagyunk. Keresem a tekintetét, ha tehetem hozzáérek, sokat mosolygok rá, többet beszélgetek vele, esetleg zavarban vagyok előtte.. ilyesmik. Ha nagyon vonzódom hozzá, akkor "fantáziálok" róla és benedvesedek 😀 de nyilván ez nem látható jel, csak én tudom, hogy milyen kis "mocskos" gondolataim vannak róla.. miközben ő mit sem sejt erről. 😀
2020. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vörös lesz a fejem.
2020. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az #5 elvörösödöm.
2020. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mosolygok:) mindig bejön
2020. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén mosolygok rá meg a hajamat birizgálom
2020. nov. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!