Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez esetben lehetne ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben lehetne ebből hosszú kapcsolat vagy mindig második lenne az ember?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy ismerkedsz valakivel,de aztán megszakad az ismerkedés,mert ő bejelenti,hogy megismerkedett mással.

Ha pár hónappal később megint mindketten szinglik lennénk és újra elkezdenének egymással ismerkedni,akkor abból lehetne egy jól működő,hosszú távú kapcsolat vagy ha annak idején mást választott a kiszemelt,akkor már örökké csak második lennék?


2021. aug. 14. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha az ismerkedés annyiból állt volna, hogy társkeresőn beszéltünk két napot, de közben lett jól sikerült randija, azért választotta őt, akkor nem csinálnék büszkeségi kérdést, mert valaki gyorsabb volt. Ha viszont több randi után választott mást, akkor úgy érezném magam, mintha én lennék a szamár a ló helyett, ezért én hagynám.
2021. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Részemről a bizalom csak egyszer adatik meg. Vannak, akik felmelegítenek langyos lábvizeket, őszintén szólva kevés eredménnyel. Egyszer már nem kellettél, nincs rá garancia, hogy ha össze is jöttök, nem jön megint valaki más. Arról nem beszélve, hogy 6 hónapos kapcsolata volt? Elég gyerekes dolog. Aki komolyan éli az életét, annak évekig tartó, felnőtt párkapcsolatai vannak. Hogy mi a problémája azt csak ő tudja, de én nem lennék a része.
2021. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz , hogy második lennèl?

Vagy ha már így vársz, utànfutó is


Nem sérti az onèrtèkelèsed, hogy ha nincs ló , jó a számár is?

2021. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok, akik nem tudtak elni az idopontban az esellyel, azok a masodikkal sem szoktak. En mar eleve nem is gondolkodom abban, hogy masodik esely, hajtottam mar el not emiatt, nem is egyet. Aki nem tud hatarozott igent mondani, az biztos nem az igazi.
2021. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérnék belőle, megvolt az esélye.
2021. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!