Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben illik valamiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben illik valamiféle apróságot vinni az első randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy társkereső oldalon megismertem egy hölgyet, akivel mind a ketten csak szexkapcsolatot keresünk. Jövőhéten hétvégén megyek fel hozzá elsőnek, mind kettőnk részéről csak kalandot keresünk, semmi extra.. A hölgy 40 éves, én pedig 23. (kérném az anyakomplexusos meg a menj el pszichológushoz kommenteket hanyagoljuk)

Ebben az esetben mit illik adni a hölgynek ami nem is túl komoly, nyomulós, de lehet akár vicces is, mégsem egy nagy ajándék? A szál virág, csokoládé egy kicsit már lerágott csont, vagy nem?



2019. jan. 6. 12:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Csontot nem szabad. (Bocsi)
2019. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
Magyarul csak dugni jöttök össze. Szerintem egy üveg piával jó vagy, ha már ennyire alacsony szinten működik nálatok ez a dolog.
2019. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
#Vezetek, szóval ez annyira nem nyerő.. Meg nem tudom hogy ő egyáltalán szokott-e inni.
2019. jan. 6. 12:22
 4/36 A kérdező kommentje:
#2*
2019. jan. 6. 12:23
 5/36 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem max valami alkohol,de inkább semmit,csak szexre mész.Ráadásul 40,lehet már az ajtóban elkap.Ha legközelebb mész esetleg akkor vihetsz italt.
2019. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Valami apró csoki szerintem mindenkinek jól esik nemtől függetlenül. Nő vagyok és akármilyen célú randira megyek, mindig viszek.
2019. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
9%
Azért az mutat valamit a nő mentalitásából, hogy érett nőként összejön egy 23 éves taknyossal.
2019. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
14%
Törölköző amin a neve van, vagy egy plüss huzatos díszpárna, macis szobapapucs, meleg alvózokni. Számtalan hasznos dolgot találhatsz plázákban vagy bárhol, amit mindig tud használni. A csoki meg egyéb hülyeség már felejtős.
2019. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
66%
Kell a francnak olyan ízléstelen törölköző. Ráadásul névre szóló. Kacatokat nekem senki ne hozzon az otthonomba.
2019. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
46%

#9


Na ja, vigyen csak félmilliós ékszereket :D


#Kérdező


Semmit. Manapság minden rossznak számít. A tömegtermelés világában értelmetlen bármit is vinni.

2019. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!