Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha minél gyorsabban családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minél gyorsabban családot szeretnék alapítani, érdemes már célzottan így társkeresőzni is, kiemelve ezt?

Figyelt kérdés

Nem akarok már sz**rakodni meg párkapcsolatosdit játszani, posztolgatva az utazós fotókat közösségi oldalakra.


30 éves vagyok, feleséget akarok, gyereket, családot.

Minél előbb, annál jobb.


Internetes társkereső oldalakon beírjam bemutatkozásba hogy feleséget keresek?


30 éves életerős, nagydarab, normális pasi vagyok. Pont egy ilyen férfira vágyódik szerintem nem is kevés nő.


2021. aug. 15. 18:52
1 2
 1/16 moozygoo ***** válasza:
100%
"normális pasi vagyok" megkérdőjelezem a multkori hugyozós kérdésed után :D
2021. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Csak, ha már van a megfelelő egzisztenciád!

Autó, lakas, biztos, magas kereset, stb.


Normális Nő, nem szül a semmire, főleg nem anyukához

2021. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Balázs percek következnek Hölgyeim és Uraim.
2021. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2: ingatlan van, autó jelenleg nincs, magas kereset nincs.


Azért nem csak informatikusok alapítanak családot azt hiszem...

2021. aug. 15. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez red flag. Egy ilyen férfiről azt gondolnám, hogy konkrétan bárki jó lenne neki, akit felcsinálhat aztán majd a gyerek két éves korában meg lelépne, mert rátalált a szerelem.

Amúgy meg a gyerek érdekében nem jobb minél előbb.

2021. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Pont egy ilyen férfira vágyódik szerintem nem is kevés nő."


Milyenre? Aki gyárban dolgozik, nulla ambicioja van, mert neki ez igy jó, keres kb 180 ezer ft.ot, anyukájával él együtt a mamahotelban, autója nincs, kitartása se sok, ha abbahagyta az egyetemet, (majd pont a gyereksírásra fog felkelni 6-8 éven át) és valószonüsíthetően bipoláris zavarban szenved? Minden vágyam!

2021. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem lenne jó bárki #5. Olyan nő kell aki szintén erre vágyik és akivel tetszünk is egymásnak.
2021. aug. 15. 19:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden héten mást akarsz és állítasz...
2021. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, emeld ki célzottan, hogy családot szeretnél, hogy ne fuss felesleges köröket. (Ne csak azt írd, hogy feleséget keresel, hanem úgy fogalmazz, hogy családot szeretnél, mivel nem minden nő akar gyereket, vagy nem feltétlen sürgős neki.)
2021. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Van minden , Balàzsolàs , IT-zàs, red flagezès


Szerintem ez a kérdés a bemelegítès az esti foscunamira


Kíváncsi vagyok , milyen fètist dobsz ma be 🍿

2021. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!