Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne elmenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Hogy lehetne elmenni egy titkos randira, milyen kifogással?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy nővérem és neki egy barátnője. Nekem tetszik párszor találkoztunk 4-esben. Aztán egyszer egyszer úgy hogy csak ketten voltunk de arról nővérem nem tud :D


Most hétvégén buli lesz, mondtam menjünk 4-en nővérem és barátja, barátnője és én. Persze mi "külön". De nővéremék vissza mondták a bulit mert más dolguk lesz, ennek ellenére mi ketten szeretnénk elmenni bulizni


És itt a kérdés, hogy kéne kimagyarázni miért pont ketten szeretnénk menni?

Előre is köszi



2021. aug. 16. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene titkolni? Nem vagytok összekötve a nővéreddel, azért mert ők lemondták ti elmehettek "külön".
2021. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem is ertem, miert is kene kimagyarazni es ki elott? mondjatok, hogy ti attol meg mentek bulizni ketten is, aztan a valosagban meg azt csinaltok, amit akartok.

vagy a novered elott nem mered felvallalni, hogy bejon a baratnoje? pedig elobb-utobb muszaj lesz. lehet, a csaj mar reg elmondott neki mindent.

2021. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még korai lenne mind kettőnk szerint, nem mondott még senki semmit.

Egyelőre nem tudjuk mit szeretnénk lehet csak barátok leszünk ezért nem mondjuk el. Ha nem lesz semmi akkor nincs is mit elmondani.


Nem tudjuk hogy reagálna most még, majd ha felkészültünk mind a ketten akkor elmondjuk, addig kéne egy jó kifogás

2021. aug. 16. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nrm kell nagy dobra verni, szerintem természetes ha két ember megy valahova. Úgy kell mondani mintha nektek is az lenne.
2021. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlkomplikálni. Te menni akarsz, a másik is. Miért ne mehetnétek? AZ még semmit nem jelent. És ha jelentene is, akkor sem történik semmi olyan, amit titkolni kéne vagy magyarázkodni miatta.
2021. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal ha lazán adjátok elő a legkevésbé gyanus. Ha meg irulva pirulva kamuzgatva stb, az lenne inkább fura meg tűnne fel.
2021. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalod a nővèred , mi van veled ember ? 😆


Nőj màr fel.

2021. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Taka! De el vele :D


Menjélmár :D hát nem óvoda ez. Semmi beleszólása nincs, nem is kell róla tudnia...

2021. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!