Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vak sráccal ismerkednék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak sráccal ismerkednék, lenne itt, aki nyitott rá?

Figyelt kérdés

Igen, kicsit fura a kérdés valóban. 😅 Az a helyzet, hogy vak sráccal szeretnék ismerkedni. Volt már ugyanis ilyen kapcsolatom, és azt vettem észre, hogy az a fiú sokkal empatikusabb, kedvesebb volt, mint azok, akik láttak, sokkal inkább figyelt rám, és kommunikatívabb is volt. Én is ilyennek tartom magam, szeretek gondoskodó lenni ( nem rátelepedős módon), és értékelem, ha a párom nem a külsőségek miatt szeret engem ( nem mondanak csúnyának, de eddig minden srác, akivel találkoztam, csak külsőségekre ment, a volt páromat kivéve. Egyébként a mai napig jó szívvel gondolok rá, bánom, hogy vége lett. ( kiderült, hogy bizonyos kérdésekben más a világnézetünk, én például nagyon intro, míg ő extrovertált volt). Hogyan/ hol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni?


21/L



2021. aug. 16. 21:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

A szerelem vak

Na ők biztos nem gykznak ☹️


Vannak spéci intézetek , akik pl Vakokat foglalkoztatnak

2021. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Van nekik felolvasó program, szóval tudnak gyakorizni is. :) Viszont az intézet egy jó tipp. :)
2021. aug. 16. 22:06
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Most no offense, de te csúnya vagy és azért keresel vak srácot? Komolyan érdekel.
2021. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Rossz oldalról közelíted meg a dolgokat. Ez olyan mintha valaki azért menne el papnak mert sikertelenül hajtja a lányokat...

Próbáld inkább kiszűrni az empatikusabb srácokat, biztos léteznek köztük én is (nem reklám) nem biztos, hogy minden bokorban találni de ez ilyen. Fiatal vagy ráérsz ismerkedni és szűrni.

2021. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
mondjuk kihasználni egy vak embert a rossz testi adottságaid miatt nagyon nem empatikus.
2021. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem, sőt, sajnos, a férfiak a külsőmet nézik folyton ( elmondások alapján az aranyos típus vagyok) és azt vettem észre, hogy legtöbbjük felszínes, de persze tisztelet a kivételnek, ezt leszögezem. Talán azért keresnék ilyen srácot, mert az exem is ilyen volt, és azt az odafigyelést,és szeretetet amit mellette megtapasztalhattam, sehol máshol nem kaptam meg.
2021. aug. 16. 22:11
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

En empatikus vagyok, azt tartom fontosnak, hogy jol erezzem magamat a masik szemellyel, amihez nem eleg es nem is elsodleges szempont a kulso, de nem vagyok vak, szoval kiestem a lehetseges szemelyek kozul 🤷‍♂️


Amugy szerintem nem egeszseges, ha gorcsosen olyan partnert probalsz keresni, mint az exed. Oszinten, mekkora eselyet latod annak, hogy valakinek a vaksagabol adodoan pont ugyan olyan legyen a hozzaallasa, szemelyisege, mint az exednek? Nem biztos, hogy ugyan ugy elik meg a dolgokat.


Meg azert igy olyan, mintha nem is a masik szemelyre figyelnel, hanem csak lenne egy 16 pontbol allo checklisted, aminek nyilvan csak az exed fog megfelelni ezek alapjan. Igy eleg nehez dolgod lesz uj emberekkel ismerkedni.


Kicsit ugy tunhet, mintha nagyon bizonyitani szeretnek, pedig nem, csak nem tudtam visszatartani ezeket a gondolatokat. Amugy sok sikert a kereseshez. 24F

2021. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Szóval ha egy vak pasi ilyen volt, akkor a többi is ilyen?! Miért általánosítasz? :D Ezen logika alapján akkor én meg legyek homokos mert haverom jobban megért, mint exem lol
2021. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy a vakság 100% jelenti mindazt amit leírsz volt a sulimban olyan vak aki kihasználta ezt és így feküdt le lányokkal "sajnálatból"

De szerintem léteznek olyan srácok akiket nem érdekel a külső, engem se nagyon érdekel exemmel online ismerkedtem meg és elkezdtünk egy távkapcsolatot mert bejöttünk egymásnak aztán úgy eszünkbe jutott hogy nem is láttuk egymást még de annyira nem zavart egyikünket se.

21/F

2021. aug. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Látok rá esélyt.
2021. aug. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!