Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vak sráccal ismerkednék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak sráccal ismerkednék, lenne itt, aki nyitott rá?

Figyelt kérdés

Igen, kicsit fura a kérdés valóban. 😅 Az a helyzet, hogy vak sráccal szeretnék ismerkedni. Volt már ugyanis ilyen kapcsolatom, és azt vettem észre, hogy az a fiú sokkal empatikusabb, kedvesebb volt, mint azok, akik láttak, sokkal inkább figyelt rám, és kommunikatívabb is volt. Én is ilyennek tartom magam, szeretek gondoskodó lenni ( nem rátelepedős módon), és értékelem, ha a párom nem a külsőségek miatt szeret engem ( nem mondanak csúnyának, de eddig minden srác, akivel találkoztam, csak külsőségekre ment, a volt páromat kivéve. Egyébként a mai napig jó szívvel gondolok rá, bánom, hogy vége lett. ( kiderült, hogy bizonyos kérdésekben más a világnézetünk, én például nagyon intro, míg ő extrovertált volt). Hogyan/ hol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni?


21/L



2021. aug. 16. 21:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én egy vak srác vagyok.. de ez amiket leirtál, nem igaz minden vakra. én pl egy visszahúzódó, csendes, introvertált személyiség vagyok. és az empátia sem az erősségem :D
2021. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én látok, de a szerelemtől vak vagyok xD
2021. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!