Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem felszínesség miatt kérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem felszínesség miatt kérdezem! Van egy 30 éves férfi, akivel randizgatunk, és láttam a 18-25 éves kori képeit. Miért hagyta magát elcsúnyulni? Olyan dögös fiatal srác volt! Most meg nagyon nem a külseje vonz, pedig örülnék, ha az is vonzana...

Figyelt kérdés
Tényleg egy toptoptop pasi volt tiniként meg húszas évei elején. Ha akkor ismertem volna, nem hittem volna, hogy ennyire leépül külsőleg mire 30 lesz... Miért hagyta magát? Mint mondtam, nem a külsejével fogott meg, mert nem néz ki jól. A belső értékei miatt randizok vele. De olyan jó lenne, ha a külsője is vonzana engem! Miért, miért, miért hagyta magát így és ennyire elcsúnyulni? Ez szomorú... Valaki, aki olyan rohadt jól nézett ki, miért mondott le az előnyös külsőről? :( Én nő vagyok ugyan, de tuti nem hagynám magam ennyire leépülni külsőleg. És nem azért lett csúnyább, mert 30 lett, nem! Nem a kor látszik rajta, hanem hogy elhagyta magát. Most szerintem előfordul, hogy mondjuk egy nő kényelmi okokból rövidebb hajat vágat, ami nem olyan dögös mint a hosszú, meg előfordul, hogy nemtől függetlenül felszalad az emberre pár kiló, tehát előfordul, hogy valaki szarabbul néz ki, mint pár éve. De az, hogy valaki teljesen elcsúnyul... Az azért szomorú szerintem.
2021. aug. 21. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt talán motiváció? Vagy lehet valami nehéz időszak volt az életében és minden mással foglalkozott csak azzal nem, hogy néz ki mi történik vele. Egyszóval minden más fontosabb volt neki, mint az, hogy magát karbantartsa. Szerintem is szomorú én is ismerek ilyen embert és elhagyta magát és odalett a jóképű sármos fickó.

De hátha nem késő visszatalálniuk, hátha csak ösztönözni kell őket meg segíteni.

2021. aug. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan hogyan csúnyult el?
2021. aug. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Fontosabb volt a pia, cigi, az egyéb aljzószerek használata, a nem alvás.
2021. aug. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole
2021. aug. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bulika. Az csúnyít.
2021. aug. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dobd ki az ilyet, gondold el, ha csak 10 év alatt ennyit csúnyult, mi lesz vele negyven körül, és utána?

Ha már most nem kívánatos, ez csak rosszabb lesz.

2021. aug. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Osztom #4 véleményét. A cigi, pia, bulik öregítenek a leggyorsabban. Meg ha az ember nem sportol, nem figyel az étkezésre és a megfelelő folyadékbevitelre(vízből, nem alkoholból).
2021. aug. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy simán lehet betegségtől vagy egyszerűen genetikától is. Nézd meg pl Brendan Frasert, milyen jó pasi volt fiatalon és nézd meg most...
2021. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért randizol vele? Tudom, tudom belső értékek.. De ha egyszer ennyire zavar a külseje, hogy kiírod ide 🙄
2021. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!