Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez nem vall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem vall felszínességre?

Figyelt kérdés
Amikor egy srác, vagy csaj, csak a külsőségeket tekintve, nagyobb százalékban utasít el valakit a teste, mint az arca alapján.
2018. nov. 20. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Nyilván nem jön be neki a partnere.
2018. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Mindenkinek szíve joga olyannal összejönni, akivel szeretne, aki az ő szépségideáljának megfelel.

Minden ember felszínes.


Pl. Én párkapcsolat szempontjából szóba se állok az elhízott emberekkel, de azokkal az izmosakkal se, akik dohányoznak és alkoholt fogyasztana. Pedig én a vékony, sportos, izmos pasikat kedvelem.

2018. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
persze, elfogadom, csak nekem érdekes, hogy valakinek fontosabb egy izmos kar és kockás has, vagy egy C-s kosár vékony derékkal, mint egy helyes/szép arc, szép szem, mosoly. nem úgy mondom, hogy felszínes valaki, mert nem jön össze egy kövér emberrel, kinek az arca rendben van, hanem általánosságban ott bukik el a dolog.
2018. nov. 20. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvannak a preferenciái.

Én pl. az tartom felszínesnek, aki az anyagi helyzet alapján, vagy foglalkozás szerint (mekkora társadalmi presztízsű) válogat.

2018. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Pl sokaknak a lustaság vs kemény munka jut eszébe a másik testéről.


Pl te vékony férfi vagy, vagy kövér nő/férfi. És akkor a másik embernek az jut eszébe rólad, hogy te lusta vagy, nem szeretsz mozogni, nem teszel semmi megerőltetést a külsődért, hogy jobban nézz ki, nem vagy igényes a külsődre, a testi megjelenésedre.

Van aki kemény munkát fektet abba, hogy jó teste legyen, jól nézzen ki, jól érezze magát a bőrében, tetsszen saját magának és másoknak. Genetikailag szerencsés csajoknak akár ehhez elég csak az, hogy nem zabálnak kétpofára és vékonyak maradnak, de a legtöbb ember még edz, sportol, mozog is ehhez.


És ha ő ránéz a másik testére és azt látja, hogy ez az ember nem dolgozik meg a teste szépségéért, akkor ez nem jön be neki. Nem is egyformák igazán azzal az emberrel.

2018. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig hány vékony nő van aki semmit sem sportol....
2018. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6:

Igen, ezt is említettem.


De erről mi férfiak tehetünk, hogy vonzónak tartjuk a vékony nőket :D


Ez van, ilyen az élet. Nőben a legvonzóbb a karcsú a férfiak szemében amihez sokaknál csak az kell hogy uralkodjon magán és ne zabáljon a nő; férfiban a legvonzóbb az izmos, sportos, edzett a nők szemében, aminek az eléréshez sokkal több munka kell. Az ég pedig kék, a fű pedig zöld. Ezeket a dolgokat el kell fogadni.

2018. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, sok nő zabál és nem hízik, tehát nincs befektetett munka. (tapasztalat)Én edzek annyit, mint egy férfi, de nem vagyok vékony. Az én beletett munkám nem számít. Az a férfi, aki könnyen épít izmot, szintén kevesebb munkát tesz bele és jobb eredményt ér el, mint aki vékony.

Amúgy nem mindenkinek jön be a kigyúrt test vagy a vékony nő.

Hogy mi a felszínes? Ha a belső tulajdonságok szinte lényegtelenek a külső mellett.

2018. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem felszínesség.


Én pl fordítva vagyok ezzel, az arc fontosabb, mint a kg vagy cm, de legfőképpen az összkép számít, 2 teljesen különböző alkatú, arc vonasú nő is lehet szép.


Önmagában az nem felszínesség, hogy valak tetszik, mert vékony derekú, hosszú combú, izmos, magas, jóképű, stb vagy nem tetszik, mert látványosan elhízott, előnyzelen megjelenésű, igénytelen, pálcika, stb.


Az a felszínesség, ha bizonyos szempontok kizárólagos feltételt jelentenek és túlzottan előtérbe kerülnek, pl max 55 kg nő, min 180 cm férfi, full szimmetrikus arc egyetlen anyajegy nélkül, barna szemű, stb.

Ilyenekre fókuszálva MINDEN más (belső és külső tulajdonság) háttérbe szorul, a vonzalom alapja egy-egy tulajdonság. Ebből csalódás lesz és az a következtetés, hogy minden nő szemét, nincs normális férfi, lehetetlen társat találni.

2018. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!