Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csókoljam meg? Nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg? Nem fog visszautasítani?

Figyelt kérdés

Harmadszorra fogok találkozni egy lánnyal,szájra puszi volt már többször is,nagyrészt én kezdeményeztem.Látom rajta hogy fél/izgul.

Ő 14,én 15.


2010. aug. 30. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ő is fél és izgul, akkor biztos nem utasít vissza, inkább ledermed :)


A csók meg ugyanaz lesz, mint a szájrapuszi, csak csináld tovább, és használd az ajkaidat az ő ajkain.

2010. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
most mi itt a gond nem smacizott még 1ikőtök sem?
2010. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 pofonnál többet úgysem fogsz kapni ha nem akarja XD
2010. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm,második: miért baj hogyha ez lesz az első?

Harmadik!Nem ütne meg.Nem olyan.

2010. aug. 30. 00:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj, hogy ez lesz az első, teljesen rendben van hogy ebben a korban nincs mögöttetek tapasztalat. Csak nyugalom! :) Nem muszáj "lerohanni"! Szájrapuszit próbáld elnyújtani, óvatosan próbáld "bekapni" mondjuk az alsó ajkát (vagy amelyiket sikerül :) ) - miközben szépen átöleled a lányt (ne taperold! a derekát öled át szépen!) Ne legyél nagyon "nyálas", arra figyelj oda, meg arra, hogy ne nyomd a fejeddel hátra a fejét (csak szépen, lazán). Ha viszonozza ő is az ajkaival, akkor próbáld átdugni a nyelved, és kezdődhet a "tánc" (de furcsa ezt így leírni, de tudom, hogy ilyenkor nem éritek be azzal, hogy "tudni fogod")

Sok sikert, de ha nem jön össze a köv. randin, semmi baj, ráértek még párszor találkozni! Fogd meg a kezét, amikor mentek az utcán,abból is tudni fogja, hogy járni akarsz vele. (és az olyan romantikus, ha valaki hamarabb fogja meg a kezed, mint ahogy smároltok.. nekem sose volt ilyen :( )

2010. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utoljára már fogtam a kezét,végig úgy mentünk.

Köszönöm az értelmes választ!

2010. aug. 30. 00:48
 7/12 anonim ***** válasza:

de mázlis vagy XD

kabbeXD de most komolyan b*zd nagyon nagy vagyXD hogy rohadnál meg XD

najó nem:P ezt csak irigységböl irtam :P:D hajráááááá:D

2010. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
éniskomolyan irigyellek mert ez olyan cuki... nekem lenne ilyen pasim...
2010. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
merre laksz 54% os még nem késö ien pasit találnod:D
2010. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elözö vagyok bocs (ilyen) XD csak már este van ehez!!
2010. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!