Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan nő, aki korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki korrekt emberi módon tud nem-et mondani és visszautasítani?

Figyelt kérdés
Nem az első eset (és attól tartok hogy nem az utolsó :() hogy például elkezdek e-mailben vagy msn-en társalogni egy nővel, de az egyszer csak mintha megszűnne létezni. Tudom hogy ezernyi oka lehet hogy miért nem válaszol vagy jelentkezik, de azért egy "Ne haragudj, de mégsem", "Bocs, de nem igazán jössz be" vagy "Bocs, de összejöttem a volt pasimmal" jól esne azért. Van még olyan akibe szorult egy minimális érzelmi intelligencia, vagy azok már rég foglaltak? 27/f
2011. szept. 30. 22:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, csak meg kell találni. Egyébként elkeserítőek az ilyen emberek, nemrég nekem is egy ilyen példánnyal volt dolgom. :(
2011. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem neten kell ismerkedni ennyi.. ha neten ismerkedsz ez egy velejáró dolog
2011. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én ilyen vagyok, de hozzám öreg vagy. :)

18/L

2011. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem neten kell ismerkedni ennyi.. ha neten ismerkedsz ez egy velejáró dolog"

1. válaszoló vagyok, én személyesen ismerkedem egy leányzóval aki egyszercsak szó nélkül felszívódott.

2011. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Sajnos neten kívül nem igazán van lehetőségem ismerkedni, csak úgy leszólítani valakit meg nem tartok túl jó ötletnek (na meg nem is nézek ki annyira jól hozzá).


Első: engem az vigasztal ilyenkor hogy akkor a való életben milyen lehet az illető hölgy, ha így viselkedik


shanana: nézőpont kérdése :)


Egyébként szerintem a mostani generációba az internet azt "neveli bele", hogy bármit megtehetsz online gondolkodás és morális gátak nélkül, szomorú...

2011. szept. 30. 22:54
 6/24 anonim ***** válasza:
Én pár nappal ezelőtt próbálkoztam be egy lánnyal a buszon. Köszöntem neki, a szokásos szövegek, stb, ő meg csak néz rám bambán majd elfordul és azt mondja hogy "hagyj békén". Nem is azzal van a baj hogy visszautasít, ez elviselem, ez van...hanem azzal hogy milyen rohadtul bunkón. -_-
2011. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"Egyébként szerintem a mostani generációba az internet azt "neveli bele", hogy bármit megtehetsz online gondolkodás és morális gátak nélkül, szomorú..."

Nyugi, van amelyik ezt megcsinálja személyes ismerkedés esetén is....

22:54 - az sem rossz...

2011. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
"Nem neten kell ismerkedni ennyi.. ha neten ismerkedsz ez egy velejáró dolog" vagyok... Igazából ez egy elhamarkodott kijelentés volt mert természetesen vannak értelmes lányok az éterben, én mikor neten ismerkedtem ismerőseim ismerőseivel tettem... első válaszoló: Hát az elég cink ha valaki csak úgy felszívódik, elég kemény szituáció lehetett :S
2011. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22:59 - első válaszoló vagyok. Igen az volt, hát elhiheted mennyire rohadt rosszul esett. Közös program megbeszélve, mond minden félét amiből azt hihetem hogy több is lehet közöttünk (például "szívesen odaköltöznék hozzád", stb..), aztán egyszer csak felszívódik.
2011. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

22:54: Én pont ezért nem próbálkoznék be így, ma már sajnos a szolidabb külső is takarhat szörnyű belsőt


Előzőek: tényleg rohadt szarul esik az ilyen, nálam többször megesett már. Ilyenkor meg persze az ember fia magában keresi a hibát, hogy mit ronthatott el...

2011. szept. 30. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!