Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as elvált embernek lehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as elvált embernek lehetetlen szerintetek újra kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ férfiról vagy nőről van szó. Attól függ milyenek az igényeid. Attól függ milyen szintet képviselsz. Attól függ milyen a szellemi, mentális, emocionális világod. Attól függ milyen az egzisztenciád. Attól függ hogyan képzeled el a további életed.


7-es. Ha én belegondolok abba hogy elválnék, nekem messzemenően nehéz lenne. Ugyanis a legtöbb elvált férfival ellentétben extra igényes vagyok mind magamra, mind a környezetemre, mind a leendő páromra. Ezt értsd a külsőre, értsd az összes emberi jelzőre. Iskolázottságra, világnézetre, az eddig elért sikereire. Ha csak arról lenne szó hogy nő oszt' annyi, akkor nem nagy kunszt szimultánba több nőt tartani. Nálam ez is egy nagyfokú igénytelenségnek a jele. Viszont nem bántok senkit, nem lehetünk egyformák, igazából egy percig sem izgulnék azon hogy ne találnék magamnak párt, az életben mindig minden a helyére kerül.

2021. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

11-es összefoglalta. Kortól és a korábbi kapcsolattól függetlenül sokan azért szenvednek, mert nem tudják lezárni, elengedni az egykori partnert, még évekkel utána is cipelik az ott felvett súlyokat, sebeket.


Az ex után siránkozni, ismerkedésnél felhozni, búval bszott képpel, érzelmileg kiegyensúlyozatlan állapotban tengődni, bizony azzal nem lesz valami vonzó. Még ha nem is ismerkedési szándékkal beszéltem velük, bizonyos nők akkor is triggerelődnek valami apró hülyeség miatt (és egyben látják rögtön bele az ex pasi által okozott fájdalmakat), amikor simán csak beszélgetünk. Ha már ilyenkor szétesnek, akkor ki akarna szenvedni velük tovább?

2021. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

"10/12 A kérdező kommentje:

Átlag felett keres, autója van, lakása is (igaz valamennyi hitellel)"


Azaz: Kocsit és lakást bérel egy banktól. Semmije sincs.

2021. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Értem akinek van egy saját autója, meg egy lakása minimális hitellel annak nincs semmije?
2021. aug. 26. 13:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Gyerek van?
2021. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Van gyereke? Ha nincs akkor a homlokára van írva, hogy elvált? Nincs , hol a probléma ?
2021. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Olyat keres akinek nem az első kérdése az anyagiak.De ha elvált vagy inkább : két kérdés járna a fejembe.Mi történt amít nem tudtatok megoldani.Gyereked van-e Ha igen mennyi?Milyen a kapcsolatod az volt feleségének?Az anyagiakat egy igazi nőnek magának kel megterentenje.Ne legyen vagyon vadász!
2021. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!