Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy jobban érdekeljem, illetve ha ez lehetetlen, hogyan ne érdekeljen engem ő? :D (22/L)

Figyelt kérdés

Nos, van egy fiù akivel 2 hete beszèlgetek. Elõszor facebookon írt ràm ès jelölt be. Õ kezdemènyezett tehàt.

250 km-re lakik tölem egyebkent.

Ugyanoda valosi ahova a volt baratom akivel 1 èvig jàrtam.

Ismerik egymàst ès nem bírjàk tùlzottan egymàs kèpèt.

Ramirt, hogy nem is erti, hogy hogy lehettem vele egyutt, meg hogy milyen jól nèzek ki, mennyire nem illettem a baratomhoz.

Utana elkezdtunk masrol beszelni rs mar 11 napja beszelgetunk es nekem is megtetszett.

Celozgatott ra hogy eljonne hozzam, de nem jott eddig. Pedig egyertelmuen jeleztem, hogy benne vagyok a taliban.

Most akkor nem is tetszem neki igazan csak irogatni akar meg neha felhiv?

Hogy erjem el, hogy erdekeljem annyira hogy tenylegesen talalkozzunk is?

Eleg nagydumas amugy a srac es szerintem sok lanynak tetszik.

Hogy erjem el, hogy egy ilyen fiu hajlando legyen mozdulni ertem, mert ennek az irogatasnak sok ertelmet nem latom, mivan ha eloben nem is tetszik en meg itt beszelgetek vele mint egy idiota folyamat.

Vagy jatszam el hogy nem erdekel? :D

Hatha megjon az esze ha nem irok?


2018. jan. 1. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
11 nap alatt te mar szerelmes leszel meg talizgatnal? Jo uton haladsz..
2018. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 hèt màr inkabb es minden nap csomot beszelunk.

Annyit mondtam, hogy megtetszett es szivesen megneznem magamnak eloben is csak idegesito, hogy nem hajlando eljonni en meg nyilvan nem fogok lany letemre menni elsonek.

2018. jan. 1. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
No igen, na meg ebbe a rossz hideg saras idobe, kinek van kedve utazni. Ha komolyan gondolja, mutassa meg
2018. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan nagydumás gyerek, akkor nem fog rajta fenn akadni, ha megírod neki, hogy jó lenne ha akkor most már nem csak mondaná, hanem tényleg el is jönne.


Azt jól értem, hogy még nem láttad élőben? Mert akkor azért ne éld bele magad ennyire a dologba.

2018. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mèg nem, epp ezert tul szeretnek esni rajta mar, mi van ha eloben nem is tetszik?
2018. jan. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!