Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek alacsonyabb sráccal mint ti?

Figyelt kérdés
Saját magasságodat is írd le!
2021. aug. 27. 21:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
62%

#30: nyomorult incel vagy!

remelem, most erekciod lett. szivesen.

2021. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Összejönnék, de még sosem találkoztam nálam alacsonyabb felnőtt férfival.


158cm 34N

2021. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
60%
#31: Sajnos nem, ahhoz valami tartalmat is fel kéne mutatnod. De, örülök, hogy ennyire betegesen böngészed a kérdéseket, hogy betalálj embereket. Nem érzed, hogy a gyakoris gyűlölködésed helyett egy szakemberre lenne szükséged?
2021. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

#33


Hogy tömören és szépen fogalmazzak, a magasságod veled a legkisebb probléma.

2021. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Volt már alacsonyabb vagy velem közel egymagas pasim. Ahogy valaki írta fentebb, önkéntelenül elkezdtem kompenzálni (testtartásommal vagy azzal, hogy milyen testhelyzetben ülünk vagy állunk egymás mellett). Egy idő után baromi fárasztó.

Nekem igenis bizsergető érzés, ha egy jó magas férfihez bújhatok hozzá, vagy fel kell ágaskodnom, hogy megcsókoljam. 10-15 centi magasságkülönbség már tök jó... De most épp tőlem 20 centivel magasabb pasival randizgatok és igenis nagyon bejön a dolog. (Kötözködők kedvéért: a személyiségével fogott meg, a magasság csak hab a tortán.)

2021. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

33: koszi, nem. nem tudom, feltunt-e, de ez az oldal arrol szol, hogy kerdesekre valaszolunk, szoval nem ‘bongeszek betegesen’ semmit, fogalmam sincs ki vagy, nem korulotted forog az oldal.


inkabb te gondolkodj el azon, miert erzel kesztetest arra, hogy random kerdesek alatt random valaszokba belekoss, a kerdest totalisan ignoralva. mi valaszoltunk a feltett kerdesre, de idejottel

okoskodni ‘ferfikent’ egy nonek szolo kerdes ala es meg neked all feljebb.

2021. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
A nem létező nők újabb vállfaja :D
2021. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 175 vagyok.
2021. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!