Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy egy ismeretlen férfi megszólított titeket az utcán vagy úgy egyáltalán bárhol ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdeményezett? Hogy fogadtátok? Kialakult bármilyen kapcsolat vagy élből elutasítottátok?

2021. aug. 28. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyszer volt talán csak emlékeim szerint, buszpalyaudvaron utba igazitast kert aztan meghivott egy teara, de visszautasitottam.


Az ilyeneket mikor futtyognek csapatostul vagy beszologatnak azokat nem nevezem megszolitasnak csak banda proli taplosagnak.

2021. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Amugy aki csapatba mer csak beszologatni meg futtyogni az amugy is gyava kisfiu.
2021. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Rendszeresen előfordul. Vagy azonnal elhív randira/elkéri a számom vagy valami fura/röhejes alibivel jön oda hozzám. Múltkor voltam ruhát venni a párommal és nézegettem az ingeket, miközben ő próbált. És odajött hozzám egy fickó azzal, hogy szerinted is elég szar a választék, mi? Mondom: őőő ahha...? Aztán látta, hogy két lépést oldalazok és inkább úgy tett, mintha hívná valaki. 😂


Fú, nagyon kellemetlenül érzem magam minden ilyen helyzetben. Én nem szoktam és nem szeretek így ismerkedni. Vagy ott ismerkedek, ahova mindenki egyértelműen ismerkedni, szórakozni jár vagy pedig olyannal fordítom romantikusra a dolgokat, akivel korábban más kapcsán már alakult ki ismeretség, barátság. Ez így fura és ellenszenves nekem.

2021. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, de nem lett belőle semmi. Van olyan akinek ez megy, de az nem én vagyok. Nekem kell hogy többször lássam előtte.
2021. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Mármint nyilván akkor, ha szingli vagyok. Most legfőképp sehogy sem ismerkedem 😅
2021. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

#2!

Ha egyedül lenne és megszólítani akkor elutasitanád. Ezért nem kell olyat írnod amit alapjáraton utasitasz.

2021. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Baromi gáz szöveggel jött, kellemetlen volt az egész.

" Szia. Én ismerlek, te vagy a leendő csajom. Most elviszlek meginni valamit és közben beszélgetünk. Ja és hogy is hívnak? " Elsőre egyszerűen elutasítottam. De mivel nem értett a szóból, megmondtam hogy most sietek, és megadtam neki egy kamu nevet, kamu telefonszámot, hogy másnap hívjon fel.

Aki nem fogja fel hogy nem, az így jár.

Nem is értettem hogy gondolta, kb 10-15 évvel öregebb volt, alacsony is. + Nem szeretem ha idegenek így leszólítanak, én sose ismerkedtem így. valamint számomra túl nyomulós volt. Talán kérdezni kellett volna, és nem kijelenteni, hogy elmegyek vele, de mindegy, nem tetszett, esélytelen volt amúgy is.

2021. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Többször is.Illedelmesen lekoptattam.Legutoljára edzőterembe jött hozzám egy pasi,valami hely nevét ismételgette,de nem tudtam miről beszél.Aztán mondta,hogy ő oda jár és azt hitte én ott dolgozom.Mondtam még mindig nem tudom miről beszél.Egyébként külföldön élek.Aztán kérdezte,hogy hova valósi vagyok….mondtam,hogy magyar de nem részletezném.Mikor ment haza még odajött hozzám elköszönni.
2021. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Talán 1x-2x. Többször nem.


Pedig én nem lennék ellene.

2021. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. De olyan idétlenül vigyorgott, hogy azt gondoltam tuti rejtett kamera, vagy valami bugyuta fogadás haverral és szó nélkül továbbmentem. (Amúgy se az esetem volt..)
2021. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!