Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha ismeretlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismeretlenül szólít meg benneteket egy fiú, akkor milyen megszólítást tudtok elképzelni, amire szívesen reagáltok és nem tartjátok tolakodónak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatom szerint a megszólítás a legnehezebb rész, ha ez sikeres, onnan már könnyebb a beszélgetést fenntartani, viszont a nyitás. Na igen, ez a nehéz rész.

2015. aug. 22. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha a fiú tetszik, mindent mondhat, ha nem, akkor meg bármit... úgysem lesz eredménye!
2015. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Ja, és 24/F
2015. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Én csak úgy tudom elképzelni, ha spontán a dolog. Tehát ha olyan a helyzet, hogy indokolt szólni a másikhoz, akkor teljesen simán ki tud alakulni egy beszélgetés. Ha viszont ezt erőltetni kell, meg előre kitalálni, akkor megette a fene, akkor úgyis kiszúrom, hogy kínban fogantak a nyitó mondatok, és elmegy a kedvem mindentől.
2015. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
"Szia, ismered a Skyrimet?":D Nálam beválna...de valószínűleg a legtöbb lánynál nem:D 18l
2015. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Tapasztalatom szerint a megszólítás a legnehezebb rész"


Ha ennyire rágörcsölsz, akkor neked tényleg, mit mondasz.

2015. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon klassz és hasznos válaszok!
2015. aug. 22. 23:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez olyan fiús dolog, minél jobban tetszik a lány, annál jobban rágörcsölünk a megszólításra :)
2015. aug. 23. 00:01
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Meg kell ragadni az alkalmat, és felhasználni egy adott szituációt az ismerkedésre. Ha csak úgy sétálok az utcán és odajön hozzám valaki, akkor lehet, hogy hirtelen megijedek. De ha van valami szitu, aminek kapcsán hozzá lehet szólni a másikhoz, ott már nyert ügyed lehet.
2015. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

"Szia!" Ez elég pozitív, nem túl tolakodó, de azért mosolyogj mellé.

A további tartalommal lehet probléma.

Több eshetőség is fenn áll. Például egy szituáció szülte beszélgetés. Látsz nála valamit, ami érdekel, pl könyv.. Az már elég jó téma indító.

A másik pedig mondjuk a nyugodt őszinteség. Semmi hadarás sziabocsinagyonmegtetszettéllennekedved.. -> NEM

"Szia! azt szeretném kérdezni, hogy amikor lesz időd lenne kedved megismerkedni velem?"

És akkor már is van 2 másodpercem végiggondolni, hogy mikor. Mert most nem, mivel épp sietek valahova.

Az esetek 99%-ban időpontra tartunk valahová,így nem tartom reálisnak azt, hogy akár több percre fel tudj tartani egy nőt úgy, hogy ne okozz vele kellemetlenséget.

2015. aug. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

én annak örülnék a legjobban, ha pl viccesen szólítanának meg (helyzettől függ), vagy szimplán őszintén megmondja hogy szimpatikus vagyok neki, és nem akarok-e inni vele valamit valahol.

engem ebben az ismeretlenül, pl utcán megszólításban csak az zavar, hogy sokszor azt érezni hogy kötelezve vagy aztán arra, hogy randi legyen belőle stb. tehát a barátság mindig eleve ki van zárva. így pl ha szimpatikus is a fiú és beszélgetnék vele, kénytelen vagyok elküldeni, mert van barátom.

2015. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!