Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin csók mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók mennyire helyénvaló? Egyáltalán ezt vehetem randinak?

Figyelt kérdés

Egy sráccal 2 hete beszélgetek, és sokat bókol, látszik, hogy jól kijövünk egymással. Tegnap felajánlotta, hogy elutazik a városomba és csináljunk valami közös programot. Ezt vehetem randinak? Illetve ha meglenne a kémia személyesen is, első randin mennyire okés csókolózni?



20/L



2021. szept. 2. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez randi. Első csókot én 2.-3. találkozón szoktam, elsőn nekem pl tul korai lenne. De nemgondolnám hogy első talin megcsokol, akkor nem 2 hét után hivna el hanem nehany nap után.


19f

2021. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez randi. Ha úgy alakul, akkor miért ne!?
2021. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 70-80%-a vevő az első randis csókra, ha bejön neki a másik. Az első randi alatt nem fél órát értek, hanem egy 3-4 órásat minimum.
2021. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen.

Ha megvan a kémia, és bejöttök egymásnak, akkor a csók az mindenképpen alap.

2021. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!