Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról a férfiról, aki 28 éves, 2021.januárjában fejezett be egy alapképzést, azóta nem dolgozik, a szüleinél él, és nem is keres munkát?

Figyelt kérdés

Majd 2022. elején akar elkezdeni egy mesterképzést és addig otthon akar élni, munka nélküliként a szüleinél?

Én 25 vagyok, egyetemet fejeztem, albérletben lakom, saját magamat látom el és lassan 1 éve dolgozom.

Hogyha elmegyünk randizni, mindig erősködik hogy ő fizet, de tudom hogy kb. a "szülei visznek el randizni", mert az ő pénzüket költi rám.


2021. szept. 4. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én biztosan nem randiznék vele...
2021. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Hogy teheti meg hogy nem dolgozik?

Hogy lesz tapasztalata?


Egy jackpot

2021. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi, hogy ezt mondom, de egy ilyen ember életképtelen. Ennyi idősen már le kéne szakadni a szülőktől. Ha nem dolgozik manapság egyetem mellett az ember akkor sehova se fogják felvenni mert mindenhova gyakornoki tapasztalatot várnak el. A helyében elkezdenék dolgozni, mert amit ő csinál az hosszú távon nem kifizetődő.
2021. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon gyanús ez a dolog. Eddig csak 2 randink volt, de én sem gondolom ezt egy hosszútávon kivitelezhető dolognak. 27-28 évesen azért dolgozni kéne, meg megkezdeni a különválást, nem még most ülni be az egyetemre.

Persze sosem késő tanulni, de ha már egy 3 éves alapképzés 7 évbe telt....nem kéne erőltetni

2021. szept. 4. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Na, ha valaki az alapképzést nem tudja időben, max. egy év csúszással befejezni, az gáz. Persze, van kivétel, ha valamiért időszakosan meg kell szakítani a tanulmányait, mint pénzhiány, beteg hozzátartozó, külföldi munka, baleset, stb.

Majdnem harminc évesen, munkaképes férfiként a szülők nyakán élősködni rohadt gáz. Nem az, ha valaki a szüleivel él, de az, ha eltartják... ne már.

Mesterszakot levelezőn is lehet ám csinálni. Főleg, hogy az államilag támogatott képzési idő már elúszott, nem? Szóval így is, úgy is fizetni kell...

Most akkor ezekszerint 31 évesen akar elkezdeni dolgozni? Vagy mennyi idő alatt végzi el a mestert? 4-5 év? :D

Nem, egy ilyen emberre semmit nem lehet építeni. Szerintem inkább keres magának új eltartót arra az esetre, ha a szülei kiöregednének vagy megunnák.

2021. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ilyen fiam lenne, úgy kúrnám ki otthonról, hogy kiszakad a nyaka.
2021. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azzal semmi probléma nincs, ha valaki a szüleivel él. Mindegy, hogy hány éves, minek költözne albérletbe és fizetné ki havi 120-160 ezer forintot csak úgy? Nem is értem. Az nyilván más, ha már kapcsolatban van, de szingliként miért kéne?

Mindettől függetlenül a történetben szereplő fickó tényleg életképtelen.

2021. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem gáz otthon élni, én is tudom milyenek az albérlet árak, sokkal gazdaságosabb lenne otthon.

De úgy hogy kb 8-9 hónapja semmit sem csinál, az tényleg sok.

Megmondtam neki, hogy nem szeretnék vele többet találkozni.

2021. szept. 4. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 33 éves koromig voltam mamahoteles, viszont nemsokára elkészül az a lakásom. A hozzád hasonló gondolkodású emberek szemet hunynának a mamahoteles múltam felett, ha az új kecómban melegítené a picsáját. Tehát véleményem szerint téged csak az aktuális helyzete taszít, amúgymeg te sem tudhatod mit rak össze pár éven belül. Viszont szakíts vele, mert neki is jobb lesz nélküled hidd el.
2022. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!