Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki messengeren?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki messengeren?

Figyelt kérdés
Én 35 nő éves vagyok. Ő 40 éves férfi. Kollégák voltunk júniustól idáig, de mivel próbaidős volt kirúgták múlthéten szerdán. Nekem van egy 16 éves fiam. Azért rúgtak ki mert szorong, bátortalan, önbizalomhiányos, és képtelen az önálló munkavégzésre. Valószínű azért szorong mert a szüleinek (apa bíró, anya ügyész) nem tud megfelelni. Nekem nagyon tetszik! És már nem vagyunk kollégák! Félek attól hogy nem tetszem neki! Írjak neki? Ha igen, akkor mit?

2021. szept. 6. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, írj neki!
Ne, ne írj!
Várják, hátha ír ő
37 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Írj, de arra készülj fel, hogy nem könnyű egy olyan emberrel, aki erős szorongással küzd, de talán segíthetsz neki megoldani a problémát. :) Sok sikert hozzá!
2021. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ő egy jogász. Nagyon kedves, nagyon félénk. Nem tud csajozni, ismerkedni. Talán így pasi még nem is tetszett! De nagyon félek az elutasítástól. Ki se bírná a szívem.🥺🥺💔 De attól is félek hogy megbánom, ha nem teszem meg.
2021. szept. 6. 20:35
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. :) Nem mutatta semmi jelét, hogy esetleg kölcsönös lenne az érzés?
2021. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Apróságok. Pl.: adtam neki egy szív formájú cetlit és rárajzoltam egy 🙂-t. Nem dobta ki, felragasztotta a monitorjára. 😊😊 most is ott van.


Csak engem és egy másik kollégámat jelölte be face-en. Amúgy meg őt nem lehet bejelölni.


Állítólag levágta hogy tetszik nekem de nem adta más jelét. De lehet azért mert annyira szorongott munka közben. Mondjuk nálunk tényleg nagyon sok a stressz és a határidő.. stb

2021. szept. 6. 20:43
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
No, akkor mindenképp érdemes megpróbálnod. Jelek szerint jók az esélyeid! :D
2021. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok beállítottságra,és nekem is vannak problémáim a csajozással.

Nekem nagyon jól esne ha valaki önszántából nyitna felém.Mármint úgy,hogy nem én tettem meg az első lépést! Nem mondom hogy minden esetben tudnám garantálni a sikert,mert ha nincs vonzalom,akkor azzal nem lehet mit kezdeni.Viszont a lelkemnek és az önbizalmamnak nagyon jót tenne egy ilyen.

Úgyhogy ha jól gondolom hogy vannak hasonlóságok köztem és a kiszemelted közt,akkor nyugodtan írj neki.Jól fog esni neki!

Lehet hogy elsőre nem kell nyíltnak és őszintének lenned vele.Kérdezd meg hogy van,hogy viselte a dolgot...talált-e munkát,vagy hol keres.Egyszóval érdeklődj iránta.De vigyél bele kis személyességet is...nem tudom milyen volt a munkahelyi kapcsolatotok korábban,de azon felül legyen valami személyes mivoltja...csak hogy érezze hogy több az érdeklődésed egy baráti gesztusnál.

Ő aligha fogja átvenni az irányítást és rád mászni...nem kell neked sem irányítanod,legalábbis látszólag ne tegyed.De finoman rá lehet őt vezetni egyes jelzésekkel hogy felkeltette a figyelmed,és kell neked,mint férfi.Lehet ezt úgy csinálni hogy nincsenek kimondva nyíltan a dolgok,de mégis egyértelműen leesik a dolog a másiknak.Egy nőnek ehhez pedig általában nagyon jó érzéke szokott lenni.

Sok sikert hozzá!

2021. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá egy sima Hogy vagyt....

Vannak pasik akiket fel kell szedni... Gondolom nem szerelmi vallomással akarod betámadni.. hanem valami könnyed témával, mondjuk főnökszapulás..vagy időjárás... Vagy simán segítséget kérsz egy villanykörte kicseréléshez... Stb.. hajrá max leráz..

2021. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Ne zaklasd.😊 Píriödt.💅🏻
2021. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Végül írtál neki?🙏🏼☺️
2021. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Eljen a szerelem, de remelem, a 16 eves fiad stabilabb pasi. Csak mert tul sok lenne egy zuros kamasszal egyben.
2021. szept. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!