Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira virág? Vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira virág? Vigyek egyáltalán valamit szerintetek?

Figyelt kérdés

Életemben először elhívtam egy lányt randira, és meglepő módon azonnal igent mondott, gondolkozás nélkül. Bár nem tisztáztam, hogy ez egy randi lesz, csak elhívtam meginni velem valamit.. szóval ki tudja? :D Szerintetek levágta a szitut, hogy mik a szándékaim?


Lényeg, hogy teljesen zöldfülű vagyok a témában. Vigyek virágot neki, esetleg valami kis apróságot? Vagy az már nagyon nyomulós lenne? Milyen ruhát húzzak fel?


Segítsetek kérlek! Nem akarom túllihegni, de azért jó lenne, ha flottul menne. A duma részével nem lesz talán gond, és jó hallgatóság is vagyok :D


Köszi!



2021. szept. 10. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

NE!


- Macerás fogni egész végig.

- Nem biztos, hogy hazaviheti...pl. a pasija miatt.

- Nem biztos, hogy randinak hiszi a dolgot, a mai lányok ostobák ám.

2021. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos. :)

Ne aggódj, ez elég egyértelmű randira hívás, tudja, hogy mit szeretnél.

A virág kicsit nyomulós, és nem praktikus. Egész végig fogni meg vonni kell, ami elég kényelmetlen tud lenni.

Az már bőven elég, ha tényleg csak meghívod egy italra. Egy pohár kávé, tea, egy pohár bor, vagy üdítő. A lényeg azon van, hogy valami csendes, nem zsúfolt, barátságos beülős helyet keressetek, ahol lehet normálisan beszélgetni. Az ital csak az ürügy. ;)

A ruha: természetesen ami jól áll, és jól érzed magad benne. Tehát ha utoljára a ballagáson volt rajtad öltöny, akkor ne azt! Egy farmer-ing kombináció szinte mindig nyerő, és sétától az étteremig megfelelő lesz a megjelenésed. Frissen mosott haj, frissen borotvált arc, és egy visszafogott illat. A túl erős szagfelhő nem lesz jó.

2021. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ne bizony!

Korai még a virág.

Farmer, póló 😉

2021. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első randira túlzás a virág es szerintem aprosagra sincs szükség. Majd a kövi talira esetleg egy csoki vagy valami mini ajándék.


Olyan ruhát vegyél fel, amiben jól erzed magad es nem feszengsz. Pici parfüm + randi előtt zuhany + fogmosás.


Esetleg azt jelezd előre a lánynak, hogy mennyire tervezel setalgatos randit, mert akkor ugy készül cipő ugyileg.

2021. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Korai. Majd később ,amikor tudod mit szeret. Én gyűlölöm a vágott virágot, nagyon rossz kezdés lenne nálam.
2021. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai még, majd később.
2021. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd vigyél másodikra, ha az első sikerül. Ruhát a helyhez illőt vegyél fel, ahová mentek.
2021. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Sokat jelent, és megfogadom a tanácsaitokat, csak lazán. :)


Remélem tényleg tisztában van vele, hogy randira hívtam. Túl könnyen ment a dolog. :D

2021. szept. 10. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

Én mérhetetlenül szomorú vagyok amiatt, hogy még soha nme kaptam sem első randira, sem soha virágot.

Férfiak, mi van veletek???

2021. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.-nek.


Olvasd amit az 1. írt!

2021. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!