Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvett az önbizalmamból, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvett az önbizalmamból, hogy egy férfi nem akart azután találkozni velem, amikor meglátott engem képen. Pedig szépnek tartom magam, de így már egyre kevésbé. Hogyan érezzem magam jobban?

Figyelt kérdés

Csak haverkodni akartam vele (legalábbis kezdetben biztosan), nagyon sokat/sokmindenről írtunk. Egy városban élünk. Viszont, amint meglátott képen, már nem is akart velem találkozni és nem is írt olyan szép/cuki dolgokat. Arra fogta, hogy gyáva találkozni, pedig nem olyan, aki beijed egy lánytól. Szóval, biztos csúnyának hisz és így lassan magamat is annak látom. A férfiú pár évvel idősebb tőlem.

Megmutattam magamat egy másik embernek, de vissza se írt azóta… Nem értem. Így már nem is akarok ismerkedni. Haverilag sem. Eléggé felemészt.



2021. szept. 12. 22:24
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2021. szept. 12. 22:25
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt írta, túl jő nő vagy hozzá, nem azt, hogy ronda vagy.
2021. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj valami társkeresőn, mondjuk Tinderen. Ott valszeg minden nőnek van egy rakás match-e és kapják a bókokat, szóval önbizalom növelésre szerintem tökéletes.
2021. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem írt ilyet.
2021. szept. 12. 22:33
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valakinek nem jössz be, azért még ne menjen el az önbizalmad. Hisz nem tetszhetünk mindenkinek.


Majd ha mindezt sértő módon teszi, akkor már igen, akkor már nem csoda ha padlóra kerülsz ezen a téren.

2021. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Küldj képet.
2021. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
5# igazad van, de csak barátkozni akartunk és akkor is elutasított. Vágyom barátokra, erre elcseszem az arcom miatt.
2021. szept. 12. 22:40
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég kevés ember jön egymásnak külsőre. Ha pl utcán nézed az embereket nem az van, hogy 10/9 re azt mondod, hogy megugrott tőle a pulzusod szerintem. Szóval nem jelenti azt, hogy valami baj van a külsőddel, ha valaki nem érzi, hogy összejönne veled.


Amúgy én sem szeretem ezt a képekkel ismerkedést, annyival jobb, ha élőben megy a dolog. Ott el se jut idáig a dolog, ha nem jövünk be egymásnak külsőre.

2021. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
Van egy olyan szomorú megérzésem, hogy ez a kérdés nem teljesen igaz. :( Amúgy külsőtől függően barátkozhatunk, de kíváncsi lennék én is egy képre.
2021. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Jól értem hogy két csavo visszautasítása ekkora problémát okozott? Ez most komoly? Az átlag férfit nem ketten hanem több százan utasítják vissza mire talál valakit.
2021. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!