Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki tetszik találkoztam vele egyy barátnőmmel voltam meglátott minket kösszönt, de szomorúan köszönt miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
honnan a büdös,holdkóros,retkes,cifraszűrű,vastagbajszú,kurv@ életből tudjuk ha te se tudod?????
2013. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert meghalt a kankalinja és azt gyászólja
2013. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk igaz mostanában eléggé távolságtartó vagxyok vele,lehet köze ennek?
2013. febr. 9. 16:37
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig nagyon tetszik, csak nem tudom hogy mutasam ki neki.
2013. febr. 9. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért volt szomorú, mert nem adtál neki egyértelmű jelet!!! Vagyis.. nyilvánvalóan merevedése volt a srácnak, ahogy meglátott téged, de te nem kezdted el igazgatni magad vagy nyúlkálni a farmerodba stb... de akár átölelhetted volna, megcsókolhattad volna, vagy megmarkolhattad volna a legnemesebb testrészét :))) Egy szóval: minden vágya, hogy megdugjon, de te nem jelezted hogy "hajrá baby, kefélj szét."
2013. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!