Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú már az első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú már az első találkozáskor azt mondja, hogy “kevés időm van” akkor több mint valószínű, hogy nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtünk meg, de sokszor hangoztatta, hogy dolgozik, suliba jár, kevés az ideje. De konkrétan nem mondta ki, hogy nem akar komolyat. Akkor gondolkodtam el, hogy lehet csak alkalomra keres valakit, ha éppen úgy van ideje/kedve.

Amikor írtunk és nem tudtunk összehozni egy napot hétköznap akkor azt mondta, hogy nem baj, majd tudunk jövő hét utáni hétvégén is találkozni, (vagyis kb majdnem 3 hét múlva) nem stresszelünk rá ugye?

Nekem kicsit gyanús, mert ha valaki nem találkozik ennyi ideig a másikkal akkor ott ki hal az egész :/



2021. szept. 14. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Én hiszek abban,hogy mindenkinek arra van ideje amire rászánja. Persze, vannak elfoglalt időszakaink, de mérjük fel és ne akkor kezdjünk el ismerkedni amikor nem tudunk erre időt szánni.


Ráadásul ha ez a továbbiakban is így lesz nem számíthatsz Rá. mindig logikáznotok kell hogy mikor fussatok össze és mindig Te alkalmazkodsz majd az Ő időbeosztásához? Nekem ez nem szimpatikus és nem szívesen ismerkednék ilyen pasival.

2021. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Fiúként mondom, hogy full megértem a srácot. Nekem is kevés szabad időm van, ugyanezen okok miatt. Olyankor inkább magamra és a legközelebbi barátaimra koncentrálok.

Messze laktok egymástól? Mert ha igen, akkor sajnos tényleg nehéz lehet megoldani. De ha közel, akkor csak tud időt szakítani

2021. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ez OK, de akkor ne ismerkedjen. Mert egyébként hogy gondolta?
2021. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolod, nem komolyat keres. De jobb lenne, ha tisztáznátok az elején, nincs abban semmi.
2021. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, minek ismerkednie annak, aki ennyire nem tud időt szánni a másikra.
2021. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
füllentés- hazugság , burkolt rávilágítás arra, hogy érzelmi kapcsolatra nincs ideje csak kefélni .
2021. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!