Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos,hogy teljesen kikeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos,hogy teljesen kikeltem magambol? Vagy ahogy ő mondhay én vagyok a hisztis és túl sok?Lehet hosszú lesz.Megbeszeltuk,hogy kirandulunk.Erre hiába írok neki,hogy akkor jó e, nem ír. Aggódtam,mi van vele, ha nem ír, honnan tudjam,mi van.

Figyelt kérdés

Este ír,hogy volt egy kisebb baleset az autóval, éjszakai szerviz. Hát,oké,de honnan tudjam,ha nem írja.

Másnap mondom este,hogy ma sem volt jó akkor a tali.Erre későn ír,hogy elaludt. Harmadnap az a baj,hogy az autót vinni kellett szervizbe,egész nap ott ült. Negyedik nap tudtunk találkozni,de én teljesen szomorú voltam ezek miatt. Majd kijött belőlem,hogy nem hiszem el,hogy lehet így kezelni valamit. Azt mondta,ezzel kikeszitem. O keszit ki engem,hogy mindig kozbejon valami. Volt olyan is,hogy az anyja pánikbetegséget patyolgatta a randi helyett. Volt,hogy a haverral játszottak. Egy éve ilyen ez az egész, ez semmi, nekem egyre jobban elmegy a kedvem,és már azt sem tudom lassan elhinni,hogy ezek igazak voltak,amiket mondott. Eddig hittem,de most már elég nehéz.

Én pedig hisztis vagyok a szemében,mert nem bírom már toleralni.


2021. szept. 16. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért vagy vele?
2021. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Napi önsanyargató hulladék kapcsolati kérdés, köszönjük. Vele vagy még mindig, élvezd akkor. Ha nem tetszik, zárd le.
2021. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézus ereje, 1 éve ...


Benne vagy egy nagyon szar kapcsolatban , mi màst írhatnànk erre. Ès csak most akadtàl ki

2021. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Okos ember a tetteknek hisz, a buta meg a szavaknak. Döntsd el melyik akarsz lenni.
2021. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vetesd el magad vele.
2021. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
A mai világban elképzelhetetlen, hogy valaki nem tud írni legalább egy sort, hogy mi van vele, mit csinál. Ha csak nem olyan típus, aki fent sincs a közösségi oldalakon, meg nincs okostelefonja, akkor egyszerűen csak nem vagy neki elég fontos. És egyáltalán nem vagy hisztis, hanem ő egy barom. Csak időt töltöget veled, de nem tekint komoly barátnőnek.
2021. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!