Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így direkbe megkérdezném, ez gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így direkbe megkérdezném, ez gáz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy párszor beszéltünk messengeren. Nagyon rég, kb. 1 éve találkoztunk utoljára személyesen. Most pár napja felvettem vele a kapcsolatot messengeren, érdeklődtem felőle. Alapvetően a személyes ismerkedés híve vagyok, de nem tudtam másképp elérni.


Az államvizsgára készülök és már ki van a f@szom a tanulással. Továbbá, szívesen megismerném jobban a csajszit, személyesen. Két napja beszéltünk utoljára, akkor tök aranyos volt. Gondoltam ráírok, hogy javasoljon valami kajáldát a városban. Aztán, ha válaszol leírom a helyzetemet, hogy elegem van, ki kell szellőztessem a fejem és ha van kedve kísérjen el oda.


Ez így rendben van?


24 éves vagyok, ő 22.



2021. szept. 17. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne ez gáz...? Írj rá, hívd el!
2021. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Cselekedj, ne agyald túl!

Ha valami nem tetszik a csajnak, mad szól neked.

2021. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem tekintenéd eszköznek a nőket, amikor neked épp kapóra jönnek, akkor már most is lehetne csajod.
2021. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy dugni akarnék, hanem megismerni. Néhány ember tényleg jó nagy barom itt
2021. szept. 17. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez simán jó így. Hajrá
2021. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jó. "Ha van kedve kísérjen el oda." Ez kb olyan, hogy jöhetsz, ha akarsz, de amúgy mindegy, nélküled is elmegyek. Az államvizsgas nyavajgást is hagyd ki.


"Van kedved eljönni velem xy helyre?" Inkább így csináld.

2021. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a 6. nak és a 3.-nak is részben. Az államvizsgás nyavajgást téynleg hagyd ki, senkit nem érdekel a Te problémád! Inkább a csajra figyelj. És az sem jó, hogy ha van kedved..! Flegmaságot sugároz. Inkább csak simán Találkozhatnánk a Symbolban (példaként írom, tudom, hogy csóringer soher vagy) mit szólsz hozzá. Vagy lenne kedved meginni valamit aSymbolban? Ligetben , Godzsu udvarban? Ha mar elhivod ne azert hivd mert ki kell szellőztetni a buta fejed, és most éppen kell vaalki, hogy ne elgyél egyedül, akkor el se hívd a csajd! Így téynleg igaza 3. valasza amit nyersen fogalmazott ugyan, picit kiforgatta, de igaz, hogy igy csak kellék egy csaj neked. Ha elhivod, akkor acsajra figyelj, beszéltessed, ő hadd meséljen, ne te nyavalyogj és talizzatok többet stb, ha ezt most nem tudod bevallalni hagyd a pics@b@ az egészet! És de! Dugni akarsz, mert ku*vá*a kiéhezett vagy már! Ne tagadd le!
2021. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!