Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ért abból a másik fél,ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért abból a másik fél,ha nem írok vissza az üzeneteire?Kérdezi a lény, hogy már nem akarom vele?Nem férek bele az életébe? Nem úgy tűnik, mert sokat írogat, én nem írok rá semmit. Most jelenleg tényleg nem fér bele.

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 11:41
 1/10 A kérdező kommentje:
*lány
2021. szept. 18. 11:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna egyszerűbb ezt neki elküldeni, mint ide írni ki?
2021. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírod neki ezt őszintén, kerek-perec. Ez a gerinces ember rendezési módja.
2021. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De kuurva nehéz leírni egy mondatot...
2021. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de utálom az ilyen idiótákat, akik nem értenek a csöndből
2021. szept. 18. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem idiótaság. Ghostingols, de bezzeg a pasik ugyanezért szidják a nőket. És nem hiszik el, hogy ezt a férfiak ugyanúgy csinálják, mint a nők. Engem már rengeteg pasi ghostingolt, itt is. Én mindig meg tudom írni, hogy bocsi, de nem egymást keressük.
2021. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Remélem, csak kategóriát tévesztettél és ez egy tini kérdése.

Felnőtt embertől azért elvárható lenne, hogy vállalja fel nyíltan és egyenesen az álláspontját. Nem ő éli a te életed, amibe szerinted most nem fér bele, honnan kellene tudnia?

Mindenesetre a saját véleményem az, hogy örülhet a lány, ha megszabadul egy ilyen gerinctelen, kommunikációképtelen, éretlen alaktól.

2021. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallod!

Ritka nagy patkány vagy! Nem veszít veled semmit szerencsétlen nő.

Amúgy belehalnál, ha megírnád neki, hogy ne haragudj, de hagyjuk inkább ezt az egészet?

2021. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Gyönyörűek ezek a bacós kapcsolatok.
2021. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy kiírtad ide ezt a kérdést több másodpercet vett el az életedből, mintha szimplán megírtad volna neki korrekten, vagy kitalálnál valami kamut, hogy “bocs, de nincs sok időm egy kapcsolatra” blabla vagy valami hasonlót, hogy ne bántsd meg annyira. De amit te csinálsz az görénység, gondolom jól behülyítetted előtte szegény lányt.
2021. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!