Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj az, ha lett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha lett volna randi,de a haverommal is találkozok?Nem mondtam le a találkozót,csak azt, hogy estefelé a haverral is lesz program. Most meg itt hisztizik a lány ezért. Ez normális most?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát akkor dugjatok a haverral. Meg smárold is le, látszólag jobban érdekel úgyis, mint az, akivel találkoztok.


Ha nekem valaki nagyon szimpatikus, tűkön ülök, hogy találkozzunk és nem teszek semmilyen más programot a randi utánra, hátha annyira jól elbeszgetünk, hogy estig maradunk.


Ha valakit magasról leszarok, na arra van maximum 2 órám.

2021. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Utána mondtam neki, hogy akkor a holnapot együtt tölthetjük, vagy több időt. Egyébként is, 4-5 óra mióta számít kevés időnek???
2021. szept. 18. 12:20
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem egy kétórás találka lett volna....
2021. szept. 18. 12:20
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg már nem egyszer randiztunk, kb 10x találkoztunk már, nem most ismertem meg.
2021. szept. 18. 12:21
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
En lemondtam a talit amikor a srác azt mondta, hogy talalkozik haverral is.
2021. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

A nők az ilyen szituból azt szűrik le, hogy ők nem eléggé fontosak. Gondolom, ő remélte, hogy késő estig együtt lesztek, és most csalódott.

Ahhoz, hogy egy nő ezt jól kezelje, meg kell tanulnia, nhogy a férfi hogy gondolkodik, hogy ő nem mossa össze ezeket a dolgokat. Nyilván számodra annyit jelent az egész, hogy eltöltesz néhány kellemes órát a szerelmeddel, aztán este a haveroddal, és ez így tök jó. Nincs ebben semmi, amíg valaki túl nem agyalja ill ha hiányzik belőle az elfogadás. Sajnos sokan manapság nem szeretnek, hanem birtokolnak.

Nőként írom.

2021. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Én még nőként azt írom, hogy nem érdemes az életedet keseríteni egy hisztis piócával. Aki egy (kezdődő) kapcsolat elején így kiakad azért, mert a haveroddal is merészelsz találkozni, az igazi sárkány lesz a későbbiekben, aki mindenkitől el akar majd marni, mert pokollá teszi az életedet a féltékenykedéssel.
2021. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Eleve nem illik ugyan arra a napra 2 programot tervezni, az elsö ber úgy érzi, mintha fogadóórád lenne, aztán este 7-kor takarodó. Hisztibe nem mentem volna bele, de eléggé furán adja ki magát, biztosan meglenne a véleményem rólad. Max 1x játszhatod el velem, 2x nem.
2021. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

"Meg már nem egyszer randiztunk, kb 10x találkoztunk már, nem most ismertem meg."

Akkor meg pláne nem tervezek más programot is.

Sz-rul jön ki az, amikor jól sikerül a találkozó, maradnál még, de sietned kell a haverhoz, mert hát megígérted neki :D

2021. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Én meg azt mondom, mindent meg lehet oldani rugalmas módon, te próbáltad, a lánynak meg ez kevés. Olyat kéne keresned, aki szeret és nem kisajátítani akar. Szintén nő vagyok.
2021. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!