Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkednétek olyan férfival aki kétkezi munkát végez?

Figyelt kérdés
Nem a gyári szalagmunkára gondolok, hanem pl. villanyszerelőre, asztalosra, autószerelőre stb. tehát olyan szakmákra amihez kell képesítés meg szaktudás.

2021. szept. 20. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát most te a nőket minek nézed?🙂 Az a lényeg ha egy férfi dolgozik csak ne illegális úton szerezzen pénzt...de mivan akkor ha mondjuk kőműves csak a kislányok meg gyerekes felfogású nők undorodnak ilyentől...
2021. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen embert ismerek, akinek van családja.
2021. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Simán!

Gyártósori melóssal nem, de villanyszerelővel pl simán

2021. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3


És esetleg hegesztővel? Mert nekem pl. van hozzá érzékem de még nem szereztem róla képesítést. Jelenleg raktárosnak tanulok de a hegesztést majd talán megtartom másodlagos lehetőségnek. :)

2021. szept. 20. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ismerkednénk? Szerinted a nőknek milyen elvárásai vannak?

Maximum az ista cicababáknak lenne kevés, ők bizonyára a luxusnál kevesebbel nem érik be. Egy igazi nőnek TE fogsz számítani nem a munkád

2021. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Egyszer volt autószerelő párom. Kerti kisgépeket is javított mellékesben.

Minden nap végigmondta mit szerelt, de nem úgy hogy kicserélt rajta valamit 'oszt cső.. Nem.. Részletesen. Minden csavart, tömítőgyűrűt leírt. Mi hova mihez illeszkedett. Karburátorral mit kezdett. Szimering így - meg úgy.

Megkértem hogy ne untasson vele, mert amúgyse értek hozzá. Nem zavarta, ugyanúgy mondta. Már kívülről fújtam a dolgokat, főleg a benzines fűnyíró javítást.

Egy idő után amint elkezdett beszélni, kikapcsolt az agyam és máshol jártam. Órákat tudott ezekről beszélni. Ha pedig több mindent szerelt akkor hajlamos volt az egyik témáról a másikra ugrani, tehát ha akartam volna se tudtam volna követni.


Egy hasonló ezermester rám írt egyszer badoon, az is küldözgette a szerelős videóit. Ugyanaz a kategória lett volna.

Na, ebből nem kérek.

2021. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az egykezi munkásokat jobban szeretem.
2021. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer randizgattam egy csőszerelővel, ugyanazt csinálta, amit a 6-os ír. Mindent részletezve, órákon keresztül sorolt. Engem meg rohadtul nem érdekel a szerelés, vagy az összeillesztés. A tetejében meg nem olvasott semmit és büszke is volt rá. Tipikusan az, aki szerint a festészet mondjuk naplopás és olyat ő is tud firkálnu, meg csak a melós dolgozik.
2021. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Apukám építési vállalkozó, főleg házak restaurálásával foglalkozik. Sosem foglalkozott velem gyerekkoromban, hétvégén csak fetrengett, annyira elfáradt vagy akkor is dolgozott. Általában aludni járt haza mocskosan és hullafáradtan, kimosakodott, evett és ennyi volt a nap. Nemrég lett nyugdíjas, mozdulni alig bír kb, a sok fagyoskodás, tűző napon melózás meg cipekedés miatt pedig 10-20 évvel idősebbnek néz ki, mint anyukám, pedig egyidősek (anyukám szabászaton dolgozik, az sem szellemi munka, de emberkímélőbb).


Nem akarnék ilyen párt, sajnálom. Nekem is épp elég motiváció volt ezt végignézni ahhoz, hogy meg se álljak a tanulással addig, amíg nem tudok egy korrekt összeget keresni kellemes körülmények között.


És nem érdekel, hogy egy kamionsofőr is keres annyit. Én az egészségem nem akarom beadni a fizetésemért cserébe. És szeretném élvezni az életet a párommal, minőségi időt együtt töltve.


Sajnálom, de nem illenénk össze.

2021. szept. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem az számít a nőknek, hogy mit dolgozol, hanem hogy mennyit keresel vele.
2021. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!