Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érinti az önbizalmatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érinti az önbizalmatokat, hogy amikor youtuboztok,közösségi médiáztok,annyi sikeres embert láttok és rájöttök, ti semmiben sem vagytok kiemelkedőek?

Figyelt kérdés
Nem csak sztárokra gondolok, vannak szép csinos hegedűművészek, tehetséges fiatal alkotók, festők, vagy csak szép testű fitneszesek, emberek akik jó sakkozók, vagy aktivisták, szóval sok sok ember, akik nem csak szépek és fiatalok, de okosak, szorgalmasak, tehetségesek es emlékeztetnek arra, hogy te csak a kanapén döglöttél 10-20-30 évig és nem vitted semmire...

2021. szept. 25. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen rosszul éreztem magam, most már nem zavar. Mikor a jóistenlke békén hagy jól érzem magam a bőrömben, alapvetően jó életem van és elégedett vagyok.

Nem lehet mindenki kiemelkedő személyiség és őszintén szólva, engem fárasztana is az állandó megfelelés.

2021. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én magam pontosan tudom, mik az erősségeim és gyengeségeim. Ezáltal nem okoznak ezek gondot.
2021. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Megtörtént!


Volt főnököm 50 évesen úgy élt, mint egy átlagember, pedig ha 100-ban nem is, de a 200 leggazdagabb magyarban benne volt.

Mikor megkérdeztem miért nem villant soha, elmondta, hogy ő saját erőből jutott fel, és mire elérte a célt, egyszerűen belefásult.

Elmondta, hogy neki fiatalon kellett volna a jó kocsi, a menő lakás, az utazások, a nők, a siker. Mire 40+ -osan elérte, már lexarta.


És igaza van. Én azért futok 40 évesen sulis lányok után, mert amikor egyetemista voltam le sem köptek, mert egy csóró senki voltam faluról. Se pénzem, sem híres szüleim, se iskolai díjaim nem voltak. Most van jó kocsi, jó motor, jó lakás, de azt érzem, mint anno a főnököm. Most már nem izgat az Indian, amivel 25 évesen végig mentem volna Amerikában, a 66-os úton. Most van, hogy fél évig rá sem nézek.

2021. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem ezek nem izgatnak, mivel én is kiemelkedő vagyok pár dologban, csak nem kürtölöm világgá.
2021. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

szerinted mindenki sikeres aki allandoan szerepel? :>


ez bajos...

2021. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Mivel az átlagnál bőven kiemelkedőbb és tehetségesebb vagyok, sehogy nem érint.
2021. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarok beképzeltnek tűnni, de azért nem olyan szar az életem, hogy irigyeljem másét.


Nyilván vannak hiányosságaim, de azért elég sokat kihoztam magamból is meg az életemből is, nem vágyok ennyire arra, hogy valaki más legyek. Meg tudatosítani szoktam magamban, hogy vannak dolgok, amikre eleve képtelen vagyok alkatilag vagy azért, mert magyarnak születtem, de ahhoz képest, amiből dolgoztam, büszke vagyok magamra és tudok örülni másnak is.

2021. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az önimádat társadalma

Könyv, Christopher Lasch

A nárcizmus kultúrája: amerikai élet a csökkenő várakozások korában Christopher Lasch művelődéstörténész 1979-ben megjelent könyve, amelyben a szerző a 20. századi amerikai kultúrában a kóros nárcizmus normalizálásának gyökereit és következményeit tárja fel pszichológiai, kulturális, művészi és történelmi szintézis.

2021. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom engem motivál. A mai világban sokkal könnyebb vinni valamire, mint például a szüleink idejében, vagy még korábban. Sokkal könnyebb csinálni egy sikeres vállalkozást az interneten, sokkal könnyebb egy jó munkát találni, sokkal könnyebb és gyorsabb azt megmutatni, vagy eljuttatni másokhoz, amiben jó, tehetséges vagy és pénzt keresni vele. Pár nap alatt trend lehet valami, amihez régebb évtizedek kellettek. Csak az nem viszi semmire aki örökké csak a seggén ül és siránkozik. Én élek a lehetőségekkel, teszek a dolgokért. Minden nap csak kicsit is haladsz valami felé amit szeretnél akkor egyszer valami lesz. "Célod a Hold legyen. Ha elhibáznád, akkor is a csillagok között ér véget utad."
2021. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Rám úgy hatnak, hogy:

1. Hogyan csináljak technikailag olyan fenyképeket videokat amik olyan tökeletesek amik masokrol fent vannak, hogy reklamokba is beillenének es abszolut nem latszik, hogy "házi"felvétel? Ezt hogy lehet elérni?


2. Ha látok valamit, el vagyok hűlve.


pl ahogy utcan dobol a srác a festekes dobozokon es lenyom egy irto felhúzós pörgetős számot, vagy mikor pl vasutallomason utcai zongoraznak, vagy mikor karaokeznak utcan es pont megjelenik az a sztár akitol enekeltek, vagy pl a finish the lyrics! Meg mindentol.


3. Ambíciókat ad, tanulni akarok en is

Gördeszkazni, bachatazni, meg mindent, en is akarok fittness aerobick zoomba eloadasokat tartani, pályán lenni haverokkal kosarazni, snowboardozni, mindig rám ragad egyfajta életigenlés styl, hogy ezt is akarom azt is amazt is en is en is.


Aztan lefog a padlora hogy de bakker suli melo pasi szex alvas, semmi bele se fér se idobe se energiaba, ez külön Életmód azoknak akik Ráérnek Élni meg ingyrn van mert mondjuk ott van mellettük a sipálya is kivilagitva. En meg a betondzsungelbe szulettem .

2021. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!