Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25/L vagyok introveltált és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25/L vagyok introveltált és önbizalomhiányos.Most kezdtem egy új munkahelyen és 2 srác is érdeklödik irántam de nem tudom hogyan beszéljek velük vagy mit csináljak.Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Viszonylag erösebb testalkatú vagyok és nehezen beszélgetek fiukkal.

2021. szept. 26. 05:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

hogy jon ide a testalkat?!

ugyanugy beszelgess veluk, mint barki mas enberrel. azert 25 eves korodra csak szoltak mar hozzad ferfiak eddig is.

2021. szept. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, mert a ket ecsetfeju cernajancsit osszehajtogatja, mint a papundeklit....



37F incel

2021. szept. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Én azért azt javasolnám, hogy ne a munkahelyről keress első körben társat. Ha mégsem jönne össze, akkor kellemetlen hogy már a negyedik kollégát fogyasztod. 25 évesen gondolom alig van tapasztalatod, vagy egyáltalán nincs. És ezt a fiúk kihasználják. Adni fognak egymásnak mint a kilincset! (Elpofázzák hogy ez a csaj "megvolt"!) A házinyúlra nem lövünk hülyeség, mert miért ne ha tetszik, de annyi ember van még rajtuk kívül.
2021. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Hogyan beszélj? Kedvesen, vidáman, érdeklődően. Ha szimpatikus és elhiv valahová, mondj igen. Ami érdekel vele kapcsolatban, kérdezd meg, ne csak ő szaladjon mindig utánad, néha te is keresd a társaságát, mosolyogj! Nem kell elsietni a dolgot, haladjatok úgy, ahogy neked is jó.


Ugyanakkor munkahelyen nem a legjobb párkapcsolatot keresni, mert ha nem jön össze, évekig kerülgethetitek egymást.

2021. szept. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Erosebb testalkatod miatt tul ferfias a hangod es ezert nem tudsz beszelni veluk? :))
2021. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább nem bonyolodnek kapcsolatba munkahelyen belül. Ahogy egy korábbi valaszoló írta: létezik a kibeszélés, pletyka és rosszindulatú megnyilvánulások jelensége. Főleg férfiaknál. En sajnos ilyen férfiakkal teli közegben jöttem rá milyen undorító is tud lenni egy pár - tisztelet a kivételnek!
2021. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Jézusom, kollégával nagyon ciki kavarni…az ilyen afférokról beszél utána az egész munkahely, ráadásul szakítás után is látjátok majd egymást minden nap. Gáz.
2021. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj úgy velük, mint bárki mással. Csak ami jön természetesen. Amíg nincs konkrét udvarlás, randimeghívás, addig én nem látnék bele többet.

Az meg hogy munkahelyen kollégával összejönni gáz, érdekes kijelentés. Az emberek jelentős hányada onnan szerzett párt. Kb a 2. vagy 3. helyen szerepel a hol ismerted meg a párodat kérdésre.

2021. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
A dagadt vagy az nem "erősebb testalkat". Dagadt.
2021. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Definiáld kedves kérdező, hogy mit jelent az erősebb testalkat.
2021. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!