Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25/L vagyok introveltált és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25/L vagyok introveltált és önbizalomhiányos.Most kezdtem egy új munkahelyen és 2 srác is érdeklödik irántam de nem tudom hogyan beszéljek velük vagy mit csináljak.Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Viszonylag erösebb testalkatú vagyok és nehezen beszélgetek fiukkal.

2021. szept. 26. 05:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mennyien ellenzik, hogy munkahelyen ismerkedj.

Rengetegen találnak ott párt, ahogy egyetemen is például - hiszen ezeken a helyeken ismersz meg sok embert.

Annyi, hogy ne szaladj bele a dolgokba, itt ez nem olyan, mint buliban összekavarni valakivel, itt mérlegelni kell a következményeket.


De ha csak megismeritek egymást, azzal semmi baj nincs. Szimplán beszélgess velük, mint egy női munkatárssal, ismerd meg őket, aztán ha valamelyikük nagyon megfog, akkor akár lehet belőle több is.


Annyit tanácsolnék, hogy tényleg ne siessétek el a dolgokat, és ne izgulj rá nagyon az ismerkedésre. Fogd fel úgy, hogy csak barátkoztok.

2021. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

#11 ja, apum egy kolléganőjével lépett félre, aztán az egész cég erről beszélt és mentek a rosszindulatú pletykák is. Akinek van esze, az nem kavar a munkahelyen.


Az egyetem teljesen más téma, hiszen ott lehet csak 1-2 előadásra jártok együtt, következő félévben már lehet egyre sem fogtok, és jobb esetben amúgy is maximum 3-4 évet jár az ember egyetemre. A munkahelyen viszont lehet még 20 évig minden nap látni fogjátok egymást.

2021. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%

#12, azért a munkahelyi félrelépés és két szingli munkavállaló egymásra találása szerintem nem egy kategória…:D


Ahol meg annyira megy a pletykálás, ott így is úgyis lesz szarkavarás. Szerintem az a szánalmas, akik mások életén csámcsognak - nehogy már még ilyen emberek miatt fogd vissza az életed.


Igen, valóban a munkahely jobb esetben egy hosszabbtávú környezet, de legrosszabb esetben az egyik fél felmond, azért ez sem a világvége.

De úgy gondolom az esetek többségében két felnőtt ember tudja éretten kezelni az ilyen helyzetet.

2021. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!