Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig folyamatosan hangsúlyozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig folyamatosan hangsúlyozta, hogy nem csak szexet akar, most meg erdő szélére akar vinni első randi gyanánt?

Figyelt kérdés

És nem, nem kirándulás vagy túra céljából, mert célozgatott rá, hogy ott nem kell visszafogni magunkat.

Korábban nagyon sokszor írta, hogy őt a szexkapcsolatok nem érdeklik, neki idő kell a szexhez, nem kell tartanom attól, hogy eldob az első szex után. Furcsa volt, hogy ezeket minden beszélgetéskor szóba hozta, de gondoltam majd figyelem a tetteit.

Erre a legutóbbi beszélgetéskor felhozta az első randit, hogy majd sötétedéskor találkozzunk és elmegyünk egy közeli erdőbe, ahol senki nem láthat meg minket. Azt hittem eldobom az agyam, ezért volt nekem olyan furcsa, hogy mintha győzködne, ő csak komoly kapcsolatot akarna? Csajok, ti jártatok már így?

Ezután semmit nem reagáltam.

Amúgy ismerjük egymást nagyjából, egy városban élünk. Ő 33 éves férfi, én 28 éves nő.


2021. szept. 28. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas a férfi, tiltsd is le. Nyilván hitegetett, hogy menj bele az ismerkedésbe, ami undorító.
2021. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

És Te komolyan el is hitted hogy semmit nem akar? 😂

Csak nekem tűnt fel a sok hasonló témájú kérdés mostanában!?

2021. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
:)) erdo szelen szexelni...
2021. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennél csak az lenne rosszabb ha elásni akarna...
2021. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

AKi rendre azt hangsúlyozza, hogy nem csak szexet akar, az azt akar.


Első randi este, erdőben? Nem normális ez a pasi. :D

2021. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Első randinak eszembe sem jutna erdőbe hívni senkit.

Azért mondogatta annyit hogy nem csak szexet akar mert úgy próbálta elhitetni veled.

De hát ez elég feltűnő szerintem.

2021. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 harebell ***** válasza:
100%
A felek ezt általában egyszer letisztázzák, hogy szexkapcsolatot vagy komolyat keresnek és kész. Aki ezt nagyon sokszor, minden beszélgetéskor leírja, az gyanús, jellemzően csak beetetés, hitegetés. Mondjuk nem túl okos, ha utána egyből erdőszélre hív :D de legalább kiderült idejében, hogy gázos.
2021. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En alkalmi szexet se sotet erdobe tervezek, hanem kolcson uresen allo lakasba, aminek ismerem a beosztasat, nehez targyak elhelyezkedeset, es baratnom tudja, mikor kell eletjelet adnom.
2021. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Leoboázod, gyors és olcsó megoldás kielégülésére... Ennyit néz ki belőled.
2021. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szexet akar: meg is akar ölni. 😀 Én nem mennék. 😀


Viccet félretéve: egyrészt tényleg nyilvánvaló, hogy de, szexre hajt, csak hazudott. Másrészt pedig tényleg para ez a sötét erdős baromsága. Ezt ő sem gondolhatta komolyan, hogy beveszed hogy romantikus, mikor simán vérfagyasztó inkább. Tényleg ne menj, szerintem minimum bolond.

2021. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!