Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vicces ismerkedős helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces ismerkedős helyzet?

Figyelt kérdés
Már észrevettem az elmúlt hetekben, hogy egy 17 év körüli lány kifigyelt magának, én 25 vagyok, de eléggé gyerekesen nézek ki amúgy is. Utcai szituáció, szóval az a lényeg, van nem messze attól az utcától egy középsuli, én meg munka miatt megfordulok abban az utcában gyakran, de az a lényeg, hogy jön egy iskolás banda mindig és az a lány is velük tart általában, már szemeztúnk meg mosolyogtunk is egymásra, de még egyedül nem sikerült elcsípni és kitaláltam taktikának, hogy felírom egy cetlire az elérhetőségemet és egy tollat feláldozok rá indokként és odaadom neki rárakva a cetlit összehajtogatva a toll csíptetős részére, így meg nem lenne, annyira kínos helyzet a suli társai előtt mégsem, csak az odaadós részt kell trükközve véghez vinni. Ötlet? Vagy jó ez így? :D

2021. okt. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Most komolyan, 25 évesen itt megkérdezed, hogyan hívj el randira egy lányt??

Te nem csak külsőleg vagy gyerekes...

2021. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Párom anno (még gimisek voltunk) kapott egy hirtelen bátorság-löketet. Félt, hogy elillan, ezért összeszedte magát, és odarohant hozzám, hogy elhívjon mozizni - korábban váltottunk pár szót, kiderült hogy mindketten szeretjük az Alient, és pont akkor jött ki az új (amúgy egy kupac trágya, de az emlék miatt mégis nagy fontossággal bíró) Covenant film :)


Nna, ez eddig oké, csak én épp a lépcsőn beszélgettem egy haverommal, ő meg felülről jött. Szegény majdnem legurult, annyira igyekezett :D


Mivel haverom is ott volt, úgy kérdezte, hogy lenne-e kedvÜNK elmenni vele a moziba.

(Haverom és párom már ismerték egymást)


Én - félénk lány lévén - kicsit kérlelve néztem a haveromra, hogy jöjjön már, mert ezzel a csávóval kábé kétszer találkoztam eddig.


Párom meg (akkor még nem vettem észre) ilyen "haver, fülig belezúgtam ebbe a lányba, kérlek ne gyere" pillantásokat lövellt felé :D


Haverom rámnézett, aztán páromra, majd közölte hogy sajnos nem ér rá. (Utólag megtudtam, hogy nagyon nem bírja az Alien filmeket, szóval úgysem jött volna - persze később mentünk hármasban is ide-oda, szóval nem kell aggódni miatta :) )


Ma is nevetünk rajta :D

2021. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Randiztam már korábban, így tudom a dolgom, de nem erről szólt a kérdés, hanem a szituációról.

Hogy mennek csoportosan az utcán suliba menet és a lány is ott van a banda közepette, úgy meg gáz odaállítani csak úgy.. Ha egyedül menne nem tettem volna fel a kérdést se.

2021. okt. 5. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod zavarba hozni a társai előtt, egy másik megoldás, hogy készítesz magadnak egy rövid, könnyen megjegyezhető email címet, azt felvasaltatod egy pólóra, s abban elsétálsz előtte. Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy a nőknek ha az utcán, vonaton, stb. odaadja az ember (még egy spontán beszélgetés után is) az elérhetőségét, akkor sokkal nagyobb az esélye, hogy soha nem keresik meg, mint hogy igen. A nők általában túl félénkek ehhez. Szóval fel kell vállalnod, hogy az egész mesterkedésed jó eséllyel eredménytelen lesz. De egy próbát megér.
2021. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A legutóbbi választ az 1-esnek küldtem.

Na most olvasolom a 2-es válaszolót is. Tanulságos és vicces is tényleg :)

2021. okt. 5. 14:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát amúgy FB nevemet akarom odapasszolni, mert az mégse annyira szemelyes mint hírtelen egy telószám. De az a pólós dolog se rossz ötlet :D
2021. okt. 5. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura, hogy 25 évesen egy kamasszal akarsz kikezdeni de hár ízlések és pofonok.


Viszont ha már te vagy a felnőtt akkor légy magabiztosabb.


Az ötlet maga nem rossz, de kétlem hogy egy 17 éves csaj felfog hívni. Vagy nem tudom..én 17 éves lányként nem hívtam volna fel egy idegen pasit.

2021. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!