Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy csináljam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy csináljam, jó ötlet lenne, mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam nyáron egy táborban, és volt ott egy lány mindketten 16 évesek vagyunk, és nagyon jól kijöttünk egymással, idén én nemtudtam, menni, így nem találkoztunk, de mondta, hogy sajnálja, hogy nem mentem stb... Az a helyzet, hogy novemberben összefutok vele, és az lenne a kérdésem, hogy mikor találkozunk megölelhetem? Mit szólna hozzá? egyáltalán hogyan közeledjek felé, hogy megöleljem stb....vagy mikor találkozzunk mi legyen? simán szia? ...szerintetek?
2010. szept. 1. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Most csak azért írok normális választ mert sajnálnám hogy elba_zd :) szóval persze találkozotk megöleled meg puszilod mondod neki dejó újra látni stb:P és hogy mit szólna hozzá? szerintem örülne hogy örülsz neki :P by : Vagans
2010. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
minek az ölelésen ennyit szenvedni?!?! vágd be neki keményen, biztos bírni fogja!
2010. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...csak véletlen se akarnék olyat, hogy oké megölelem ,de ő nem akarja...mert az gáz lenne....de persze nemhiszem, hogy így lesz, de bennem van
2010. szept. 1. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:

én minden fiú haverom nyakába ugrom, akiket szeretek, bár lehet még csak 2 napja ismerjük egymást, de nem zavar.. közvetlen vagyok:P

szal menny oda köszönsz-szija-, puszi, ölelés.

ebben a sorrendben:)

2010. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz hogy elötte ne legyen vizes a pulcsid, mert még véletlen kapsz egy pofont. Utalás egy napokban feltett kérdésre.
2010. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ÖLELD MEG!!!

biztos h ez abban a helyzetben fog eldőlni, de sztem annyira fogtok örülni egymásnak,h nem lesz se kényelmetlen,se kinos!!


:D

2010. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kkzz ***** válasza:
Ez jó ötlet, főleg azért gondolom, mert mondta, hogy kár hogy nem találkoztatok. Szóval hajrá!
2010. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!