Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapi zsúrt (családi)...

Szülinapi zsúrt (családi) kétévesnek hogyan csináljam? Valami ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

A kertben lenne, mert a házban 20 embert problémás leültetni.


Mit javasolnátok sütinek, vagy ételnek?

Gondoltam bográcspörköltre, azt mindenki szereti, lesz nagy torta, valami pogi kellene vagy sós süti meg egy kis édes rágcsa.


Nézegetem a kislányomat és nem jut eszembe, amit januárban szerettem volna neki szülinapjára.

Valami ötlet?


2011. máj. 7. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
baba,babakocsi,babakonyha,képeskönyv,esetleg mivel jön a nyár valami kerti játék,homokozóba,babamedence,motor.
2011. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi futóbiciklit vettünk 2. szülinapra, telitalálatnak bizonyult :)
2011. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Futóbicajt nem akarok, a motort sem kedveli különösebben.

Csúszda, libikóka esélyes, az még nincs, babakonyhát is gondoltam, de azt majd télen, karácsonyra.

Homokozót apa csinált neki egy hete fedeleset, készletet Nagyiék már megrendelték hozzá.

Valami udvarra való, kifejezetten szabadtéri tipp? Sátor van. Műanyagház nem lesz idén.

2011. máj. 7. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

A kislányomnak szerdán volt a születésnapja.

Kapott szafaris építőt, 24 db-os óriáspuzzle-t, labdát, montesszori építőt, csúszdát, labdát, pónikat és nagyon sok ruhát.

2011. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki egy kerti gyerekmedencét amiben csúszda is van. A Tescoban vagy az Auchanban lehet kapni.
2012. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!