Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány 8 és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány 8 és fél éve ismerem 3 éve a legjobb barátom. Az elmúlt 1,5 hónapban felfigyeltem rá mint nő nem mint barát. Hogyan tegyem ezt? Hogyan utaljak neki?

Figyelt kérdés
Szerintem ő is így tehet mivel mostanában állandóan ölelget puszit kapok szemezünk meg hasonlóak. Nem akarom konkrétan az orra alá bökni h. szeretem. Lassan szeretném kifejeezni magam.
2008. dec. 11. 22:22
 1/9 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk mindketten...
2008. dec. 11. 22:24
 2/9 anonim ***** válasza:
mond el neki, de számíts rá, hogy akik ilyen fiatalon összejönnek, szinte sosem maradnak együtt végleg.
2008. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Soha nem jó ötlet egy barátot becserélni barátnőre.

Ne feledd, hogy pasid lehet még tonnányi, de igaz barátod talán soha.

2008. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

csajom akart az lenni nem?XD

köszi a válaszokat

de nem ha szeretem akkor nem tudok mit tenni

2008. dec. 11. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Akkor inkább tanulj meg fogalmazni.


"Az elmúlt 1,5 hónapban felfigyeltem rá mint nő nem mint barát."


Ez így ebben a formában azt jelenti, hogy mint nőre figyeltél fel rá.


Így lenne helyes: Az elmúlt 1,5 hónapban felfigyeltem rá mint nőRE nem mint barátRA.

2008. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Na mégegyszer, már én is belekavarodtam:


"Az elmúlt 1,5 hónapban felfigyeltem rá mint nő nem mint barát." Szóval ebben a formában az azt jelenti, hogy te nőként figyeltél fel (a pasira) és nem barátként.

2008. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó 2 válasz aztán nagyon hasznos :D


Hát figyelj gondolom ismered a lányt. Ha nem bunkó, akkor ha vissza akar utasítani, azt úgy fogja tenni, hogy még mindig barátok maradjatok. Nekem is most az egyik legjobb srác barátom, akinek 2 éve szerelmet vallottam, de ő kedvesen visszautasított és azóta is barátok vagyunk, de már én is csak barátként tekintek rá. Szóval gondold végig, hogy ha nemet mond, azt hogy fogja tenni és ha kedves akkor még maradhattok barátok is, egyszer majd úgyis kiszeretsz belőle ha csak barátok vagytok :D


ravafufu

2008. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a lány és a fiú barátságból ez lesz!

Teis puszild meg meg öleld meg és ajándékokat adj neki!

Lassan add tuttára hogy te szereted!De ha ezekre sem érti meg akkor csókold meg és mond el neki hogy szereted!

[egfyik barátnőm is ezt csinálta és 3 éve járnak a pasijával]

(Hajráá)

2008. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:P

Elmondtam neki és ő is szeret :D:D:D

2008. dec. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!